Ürkmez’in merkezinde yer alan, toplam 90 yatak kapasiteli Alkan Pansiyon – Apart Hotel, 1993 yılında kurulmuştur. Ürkmez’in en güzel noktasında yer alan Alkan Pansiyon, gerek yurt içinden gerekse yurt dışından gelen misafirlerini rahat ettirmek için sürekli tesis ve hizmet kalitesini geliştirmiştir.
alkan pansiyon1

alkan pansiyon2
Hemen önünde yer alan Mavi Bayrak logosuna sahip plajıyla, kumsal boyunca uzanan sevgi yolu, tertemiz denizi, güleryüzlü personeli ve uygun fiyatı ile siz misafirlerimizi ağırlamaktan büyük memnuniyet duymaktadır.

Denize ve plaja 80 mt uzakta olan Alkan Pansiyon’un terasından ve balkonlarından, eşsiz deniz ve Ürkmez manzarası eşliğinde kahvaltınızı yapabilir, öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Sizlere kendi evinizin sıcaklığı ve konforu içinde, profesyonel hizmet anlayışımız ile en dinlendirici ve rahatlatıcı tatili yaşatmak bizim önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Ulaşımın da son derece kolay ve rahat olduğu Alkan Pansiyon’da unutamayacağınız bir tatil geçireceksiniz.
Alkan Pansiyon – Apart Hotel olarak misafirlerimize rahat bir tatil yaşatmak için tesisimizde ihtiyaç duyabilecekleri bütün konfor sağlanmaktadır.

Uydu TV yayını
Kablosuz internet
24 saat sıcak su
Mutfak
Buzdolabı
Klima

İletişim:
Adres : Bengiler Mah. Ürkmez Cad. No:96 Seferihisar İzmir Türkiye

Tel: +90 232 742 2927

Tel: +90 535 820 1964

Mail: bilgi@alkanpansiyon.com

1,731 total views, 3 views today