ugurYeşil ile mavinin muhteşem uyumunun yaşandığı Akdeniz’in incisi cennet belde (köy) Çıralı’da portakal ve dut agaçları ile kuş cıvıltıları içerisinde büyük bir bahçe içerisine kurulmuş bungalowların yer aldığı pansiyonumuz huzur içerisinde bir tatil geçirmek istiyenlerin buluşma noktasıdır. Biz bu güzellikleri sizinle paylaşmak için sizleri Çıralı’ya bekliyoruz.

bahce2_bg

Pansiyonumuz Çıralı’da sahil yolu üzerinde olup dut ve portakal bahçesi içerisinde yer alan 4’ü ahşap olmak üzere 14 bungalov ve 2’si ahşap olmak üzere 4 tane aile odasından oluşmaktadır.Bütün odalarımız klimalıdır ve bütün odaların kapıları bahçeye bakmaktadır. Bahçemiz içerisinde salıncaklar, hamaklar, şark köşeleri, masa tenisi, voleybol sahası ve önümüzde yer alan geniş alanda 2 adet futbol sahası bulunmaktadır.
salincakbg

Siz huzur içerisinde şark köşelerinde otururken veya şezlonglarda yada hamaklarda uzanıp kitap okurken veya uyurken çocuklarınız bahçemiz içerisinde güven içerisinde koşup oynayabilirler. Kullandığımız sebze ve meyveler kendi bahçemizde doğal olarak yetiştirilip size sunulmaktadır. Ayrıca kahvaltılarımızda ev yapımı 6 çeşit reçel, köy yumurtası, tereyağ mevcuttur. Sahilde şezlong ve şemsiyelerimiz siz müşterilerimizin kullanımına açıktır.
Dünyada nesli tükenmekte olan caretta carettaları bu sahilde görebilme şansınız var. Onları yumurtalarken veya denize giderken ay ışığı altında izliyebilirsiniz….

UĞUR PANSİYON

Çıralı / Kemer / Antalya / Türkiye

E-mail: info@ugurpansiyon.com

Tel: +90 242 825 70 25

Fax: +90 242 825 70 24