63Adolf Dohoda ve Stella Dohoda’nın kurmuş olduğu STELLA PANSİYON 1967 yılında işletme hayatına geçmiştir. Stella Pansiyon ilk kurulduğu yıllarda sadece pansiyon ve hazır ev yemekleri yaparak hizmet vermeye başlamıştır. Yüzef DOHODA’ nın çabalarıyla Polonezköy’de ilk olarak Et-Mangal uygulamasını başlatan pansiyon olmuştur.

STELLA PANSİYON işletme hayatına sahip olduğu 10 oda ile birlikte açık-kapalı alanda verilen Köy Kahvaltısı ve Et-Mangal hizmeti ile devam etmektedir.
34

41

74
STELLA PANSİYON’da yılın 365 günü hizmet verilmektedir. Sahip olduğu olanakları ile aynı anda açık alanda 1200, kapalı alanda ise 150 kişiye hizmet sunma imkanına sahiptir. İşletmemize ait 200 araçlık otoparkımız mevcuttur.

STELLA PANSİYON’DA SELF SERVİS hizmet verilmektedir. Sabahları 08.00 – 12.00 saatleri arasında Köy Kahvaltısı yapma imkanı mevcuttur. Saat 12.00 den sonrada Et-Mangal hizmeti başlamaktadır.

Sizler rahatça kahvaltınızı yaparken veya yemeğinizi yerken;
• Çocuklarınız çocuk parkımızda gönüllerince eğlenebilirler.
• Spor yapmak isteyenler bahçemizde Futbol, Voleybol, Basketbol (Tek Pota) oynayabilir
• Yürüyüş yapmak isteyenler ise orman yolumuzda (5-6 km) yürüyüş yapabilirler.
• İsteyenler pansiyonumuzun kurulduğu yıldan bu yana bahçemizde sürekli olarak hizmet veren herkesin tanıdığı Fındık adlı AT’a binebilirler.
07

29

31

44

STELLA PANSİYON yaklaşık on dönümlük her tür ağaç ve çiçeklerin mevcut olduğu cennet bahçesini andıran bahçesinde sizlere
• Köy Kahvaltısının tadını,
• ET-Mangal hizmetini,
• Akşam güneşinin batışını izlerken bir şeyler içme keyfini yaşatmak için sizleri beklemektedir.

İşletmemizde her türlü imkan bulunduğundan dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır.
Adres
Beykoz Caddesi 75. Yil Sokak No:31 34800 Polonezkoy / Beykoz / ISTANBUL

Telefon Numaraları+90 216 432 3232

Eposta
stellapansiyon@mynet.com
54

stella

stella1