abant-kartal-yuvasi-genel-05Abant gölü çevresinde temiz havayı iliklerinize kadar hissederek yapacağınız yürüyüşte dört mevsimi bir arada yaşayabilirsiniz. Abant’ın yemyeşil doğasıyla buluştuktan sonra göl çevresinde dilerseniz faytonla dilerseniz ata binerek dilerseniz de keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Aktivite sevenler için Abant çevresinde Paintball, Okçuluk, Model Uçak, Yamaç Paraşütü, Trekking, Oryantiring (yön bulma), Mountain Bike, Off-Road, Kano, Rafting ve Kayak gibi imkanlar bulunmaktadır.

Yeşilin tonlarını mavi ile birleştirdiği yerde yaz tatilinizi, ya da bembeyaz karlar arasındaki merkezi konumu ve sunduğu kaliteli hizmetiyle kış tatilinizi zevke dönüştürüyor.

Bungolov evlerdeki tüm odalar sizlere evdeki konforu aratmayacak şekilde düzenlenmiştir. Ahşabın sıcaklığını şömine sıcaklığı ile buluşturan; yayla evlerinin huzurunu yaşatacak şekilde her türlü rahatlığı sunmaktadır.

Bir yandan günün ilk ışıklarıyla güneşin doğuşunu yatağınızdan karşılayabilir, bir yandan da dilerseniz bölgemizin meşhur serpme köy kahvaltısının tadına bakabilirsiniz.
kartal

kartal1

kartal2

kartal3
Tesis 5.000 m2 alan üzerine kurulmuş olup;

48 oda (24 adet şömineli), 130 yatak kapasite,

1 adet 90 kişilik alakart (a la carte) şömineli alkollü restaurant,

1 adet 70 kişilik açık büfe şömineli kahvaltı salonu,

1 adet 110 kişilik restaurant-bar,

1 adet 200 kişilik teras restaurant bulunmaktadır.

Restaurant ve odalar orman manzaralıdır.

Odalarda:

Standart Oda; Merkezi Isıtma Sistemi, 24 saat Sıcak Su, Doğal Ahşap Zemin, LED televizyon, Telefon, Saç Kurutma Makinası, Balkon, Oda Servisi, Kablosuz İnternet (wireless) bulunmaktadır.

Şömineli Oda; Merkezi Isıtma Sistemi + Şömine, 24 saat Sıcak Su, Doğal Ahşap Zemin + Tavan, LED televizyon, Telefon, Saç Kurutma Makinası, Balkon, Oda Servisi, Kablosuz İnternet (wireless) bulunmaktadır.

İLETİŞİM;

Abant Gökdere Kartal Yuvası Otel

Adres
Abant Yolu Üzeri 10. km Dereceören Köyü Mevkii BOLU

Telefon
0374 237 11 50

Web;
www.abantkartalyuvasiotel.com

E-mail;
info@abantkartalyuvasiotel.com