Gelibolu Otel, Çanakkale’nin doğal güzellikleri ve tarihi açısından dünyaca tanınan ve şirin bir ilçesi olan Gelibolu’da yer alan deniz manzaralı, ferah, temiz ve aydınlık odaları, otoparkı, kahvaltı salonu ve plaja yakınlığı ile sizlere hizmet sunan modern bir konaklama merkezidir. 34 odadan oluşan otelimiz 70 yatak kapasitesine sahip olup aile ve turlara da son derece uygundur.Otoparkı, 24 saat güvenlik hizmeti ve plaja sadece 150 metre uzaklığıyla ister havlunuzu omzunuza atıp Marmara Denizi’nde, isterseniz de arabanız vasıtasıyla sadece 15 dakikada Saros’ta Ege Denizi’nin serin ve berrak sularında denize girebilirsiniz.

getcontent.aspx

gelibolu-otel (19)

Konum: Plaja ve Hamzakoy’a 150 m, askeri yazlık sosyal tesislere 100 m. ve Gelibolu Devlet Hastanesi’ne ise sadece 50 m. mesafede bulunan Gelibolu Otel, iskele meydanına ve ilçe merkezine 15 dakika yürüyüş mesafesinde ve araçla sadece 3 dakika uzaklıktadır.
gelibolu-otel (27)

geliboluotel-(15)
Turlara Özel Konaklama Hizmeti: Türkiye’nin dört bir tarafından Gelibolu Yarımadası’na gelen turlara özel konaklama imkanı sunan Gelibolu Otel,
70 kişiyi bünyesinde konaklatma kapasitesine sahiptir. İstendiği taktirde özel tur rehberi hizmeti de sağlanabilir. Kahvaltımız açık büfe veya kahvaltı tabağı olarak otelimizde verilmektedir. Öğle veya akşam yemekleri Gelibolu ilçe merkezinde yer alan hizmet kalitesi tescillenmiş anlaşmalı restoranlar tarafından verilmektedir.

Sizi Gelibolu Otel’in “modern, temiz ve güvenli” tesislerine bekliyoruz. Gelibolu Otel “sakin, huzurlu ve modern” bir aile otelidir.

Otelde olan hizmetler;
şehitlik ve Abideler özel tur rehberi hizmeti
kablosuz internet bağlantısı
açık büfe kahvaltı
klimalı odalar
LCD televizyonlar
24 saat sıcak su
24 saat güvenlik
merkezi ısıtma
asansör
otopark

İletişim:
Adres: Yazıcızade Mah. Celal Nuri İleri Cad. (Devlet Hastanesi yanı)
No:41 Gelibolu(Merkez)/Çanakkale

E-posta: bilgi@geliboluotel.com

Tel: 0286 566 5670