Otel Kuşadası’na iki kilometre uzaklıktaki kadınlar denizinin sahil kesiminde yer almaktadır.Kadınlar denizi sahil yoluna sadece 40 metre plaja 100 metre uzaklıktadır.Konukların her türlü ihtiyaçlarını karşılayacakları alışveriş merkezleri ile çok sayıda eğlence ve dinlenme merkezlerinin yanı başındadır.

40 m2 lik 20 apart daireden oluşan otel 80 yatak kapasitelidir. Her odada birer adet de çekyat mevcut olup, 5-6 nüfuslu bir aileye tek apart ta kendi evlerindeymiş gibi rahat ve ucuz bir tatil imkanı sunulmaktadır.

bg_img1 bg_img4

Yatma bölümümden ara kapılarla ayrılan ferah mutfak ve banyo-WC bölümleri kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Apartların deniz tarafındaki yatma bölümü tam cephe cam penceresiyle ışıl ışıl bir ortam yaratırken deniz manzaralı geniş balkonunda oturmanın keyfine doyamayacaksınız.

Sekiz apart dairenin giriş bölümünde yer alan şahane manzaralı geniş arka balkonları ayı bir keyif mekanı dır.

Her kattaki ilk iki apartın  ortak kullanabileceği geniş arka balkon ; tanışık iki ailenin birlikte tatil yapmaları durumunda bir arada gerçekleştirecekleri yemek ve çay sohbetleri tatil anılarında unutulmaz bir yer tutacaktır

Geniş ve ferah lobide uydu TV yayınlarını izleyerek dinlenirken, okey, tavla, satranç ve kağıt oyunları oynayabilir, masa tenisi maçları yapabilirsiniz.

Otelin girişteki ön balkonunda ve havuzumuzun bulunduğu teras katımızda otururken kendiliğinden oluşan dostluklar tatilinizin tatlı anıları arasında yer alacak ve sizleri mutlu kılacaktır.

Teras katındaki havuzda hem serinleyecek hem güneşlenerek bronzlaşacaksınız. Havuzun  hemen yanıbaşındaki terasda,kendi hazırladığınız sıcak ve soğuk içeceklerinizi yudumlarken güneşin denizi yakarak batışındaki muhteşem gurup manzarasını seyretmenin zevkini ise asla unutamayacaksınız.

Fiyatlar

KİŞİ SAYISINA GÖRE ODA (APART) FİYATI  ( TL. )

Kişi 4 Kişi 5 Kişi 6 Kişi
75 TL 90 TL 105 TL 120 TL

 

0-6  Yaş arası ( 2 ) çocuk ücretsizdir

İletişim:

Kadınlar Denizi Mahallesi Yaşar Doğu Sokak No: 7 KUŞADASI-AYDIN / TURKEY

Telefon: (0-256) 612 7855

Gsm: (0538) 514 88 89

Email: bilgi@apartozgun.com