Apart denize, kent merkezine, alışveriş merkezlerine ve toplu ulaşıma sadece 50 metre mesafesindedir.Otel bünyesinde 4 değişik daire tipi vardır 1. seçenek Jakuzili daireler 2. seçenek geniş salonlu daireler 3. seçenek teras kat daireler 4. seçenek ise bahçe katı odalardır.

sarimsakli-aleyna-apart

sarimsakli-aleyna_apart
Misafirlere su sporları, Ayvalık ve civarında konumlanmış 22 adaya düzenlenen günlük yemekli yat turları, dalma kursları, Şeytan Sofrası turları otele 50 km mesafedeki Bergama harabeleri ve İda kaz dağlarına günlük kültür ve doğa yürüyüşü turları, Sarımsaklı’nın gözde eğlence merkezi Club Gossip`te Türkiye`nin ünlü dj, manken ve popçuları ile sezon boyu düzenlenecek partilere ücretsiz giriş kolaylığı, ayrıca üçüncü işletmemiz Volkan Cafede rezervasyon önceliği sunulmakta.
sarimsakli_aleyna_apart
Aleyna Apart Otel Sarımsaklı bünyesinde 3 değişik özellikte dairelerimiz mevcuttur. 1 alternatif Jakuzili daireler 2 alternatif geniş salonlu daireler 3 alternatif teras kat dairelerdir Apartlarımız da kullanılan bütün malzemeler sezon başında yenilenmiş olup, yeni dizaynımızda zarafet ve fonksiyonellik ön planda tutulmuştur. Bütün odalarımızda yemek ve oturma grupları, full donanımlı mutfak araç ve gereçleri, çamaşır makinesi, klima, uydu kanallı tv, balkon bulunmaktadır.

İletişim ;:
Adres Kahramanlar Mah. Hürriyet Cad. Plaj Sok. No:2 Sarımsaklı/Ayvalık/Balıkesir
Tel 0 266 324 07 50
Tel 0 531 390 09 09
Fax 0 (266) 324 07 40
Email bilgi@aleynaapart.net
Web www.aleynaapart.net