Cunda merkez pansiyona 5 km mesafededir. Körfez Havalimanı ise 50 km uzaklıktadır.Yunan mimarisi ile dekore edilmiş olan pansiyon, güzel yeşil bir bahçe ve iskeleli özel plajı ile hizmetinizdedir.

Plajda şezlong ve şemsiyeler vardır. Doğrudan deniz içinde, konforlu lounge alanları da bulunmaktadır. Tesis doğal kaynaklardan faydalanarak kendi elektrik ve suyunu üretmektedir.

Bıyıklı’nın şirin odaları sade bir dekor içermektedir. Her odada fan ve mumlar yer almaktadır. Odalarda duş ve tuvalet içeren özel banyo da mevcuttur.

Türkiye’nin el değmemiş bakir koylarından birinde huzur, doğa ve temiz hava ile iç içe bir pansiyon bıyıklı , tamamiyle doğal koşullarla başbaşa kendi elektriğini güneşten üreten suyunu doğal kaynaklardan kullanan bıyıklı pansiyon; cunda adasında egenin doğasını yaşamak isteyenler için harika bir ortam sağlıyor.

Bıyıklı Pansiyon 7 oda sayısı ile doğanın içinde bir pansiyon. Bu yedi odamızın altısı çift kişilik olarak düşünülmüş olup odaların kendine ait banyo ve tuvaleti bulunmaktadır.Bu odalarımızdan birinde eski değirmen, oda ile konsept oluşturmaktadır. Değirmen odamız iki katlı olup üst katta çift kişilk bir yatak ve özel banyosu olup alt katta ise tek kişilik iki odası vardır.
İletişim:
Cunda Eski yol değirmen sapağı Pateriça Mevkii 1. Köy Cunda/ AYVALIK / BALIKESİR

Baran MOLAY 0 532 276 93 50 cunda@biyiklipansiyon.com