8Ovabükü Pansiyon Datça Yarımadası’nda, Mesudiye köyüne bağlı Ovabükü’nde çam ve zeytin ağaçları arasında yer almaktadır. Pansiyon denize yürüme mesafesindedir. Pansiyonun temiz, sıcak ve doğal ortamında, şehrin tüm stresinden uzak, rahatlama ve dinlenme imkanı bulacaksınız.
9

10

11
Türkiye’nin en iyi koyudur Ovabükü. Yemyeşil bir doğa ile iç içe olacağınız eşsiz tatil cennetimizde, tekrar yaşamayı isteyeceğiniz bir tatil için hizmetinizdeyiz. Gün boyunca kuş sesleri arasında dinlenip kitap okuyabilir, havuzda serinleyebilir, kahvenizi yudumlayabilir, soğuk içecekler ve menümüzdeki birbirinden lezzetli yemeklerle tatilin keyfine varabilirsiniz. Siz dinlenirken, çocuklarınız pansiyonun bahçesinde bulunan oyun grubunda gönül rahatlığıyla ve doyasıya oynayıp eğlenebilir.
13

14

16
Pansiyonun tüm odalarında klima, banyo-tuvalet, 24 saat sıcak su, kablosuz internet(ücretsiz) bulunmaktadır. Üst kat odalarda balkon bulunmaktadır. Çift kişilik odaların yanı sıra 3 ve 4 kişilik aile odaları ile beraber toplam 14 oda ile hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Ovabükü Pansiyon No:77
Ovabükü-Mesudiye Datça/MUĞLA
Gsm: 0(537) 415 75 01
E-Mail: info@ovabukupansiyon.com
http://www.ovabukupansiyon.com/