1980 yılından günümüze, Bördübet’deki çam ve günlük ormanları arasına gizlenmiş bir aile işletmesi. Horoz ötüşü ile uyanmak, (sabahın köründe pek çekilmiyor ama neyse) ulu çamlar altında kitap okumak, çocuklarına tavukları, tavşanları, kaplumbağaları tanıştırmak, insanların üstünden atlayıp zıplamadan plajda yürümek ve yüzmek, el değmemiş koylarda kaybolmak, masa, sandalye, şezlong kapmak için yüzlerce kişi ile yarışmamak, cep telefonunuza kısa bir süre veda etmek istiyorsanız büyük bir ihtimalle seveceksiniz.

51,koykapak.png 101,gypsy-carsjpg.png 167,superior-4-web-sitesine.png

Tesisimizin en yeni odaları Butik Vanlar… Çingene arabalarının küçük kardeşleri. Çiftler ve tek çocuklu aileler için dizayn edilmiştir. Club Amazon Bördübet için özel olarak üretilmiş butik ve şık tasarımlardır. Çift kişilik yatağın üzeri tamamen camla kaplıdır, geceleri uykuya yıldızları seyrederek dalarsınız. Asırlık çam ve günlük ağaçları altına konuşlandırılmışlardır. Büyüklükleri yaklaşık 14 metrekaredir.

Duş-wc si içindedir. Odada tv, uydu alıcısı, gardrop, minibar, saç kurutma makinası, soğuk geceler için ısıtıcısı, serinlemek için tavan vantilatörü vardır.

Bütün odalarımızın önlerinde masa, sandalye, şezlong ve hamakları hazır ve de nazır sizleri bekler.

MİNİ BUNGALOV

Mini bungalovlarımız tesisimizin ilk konaklama üniteleridir. Şirinlerin pasta evlerinin bir benzerleri. Topu topu 6metrekare olan bu odalar, günü zaten dışarıda geçirmek isteyen, odasını sadece yatmadan yatmaya kullanmak isteyen çiftler için dizayn edilmiştir. Pomza taşından imal edilmişlerdir. Bu sizlere nefes alabilen, bol oksijenli ve serin bir geceleme imkanı sunar.

185*140 ebadındaki yatağı, eşyalarınız için ufak bir dolabı, mini barı, saç kurutma makinası mevcuttur. Tavandaki pervane gün içerisinde sizi serin tutacaktır. Mekan küçük olsa da kubbe tavan size hatrısayılır bir ferahlık verecektir.

Bu odalarımızın duş-wc leri her odanın hemen arkasında dıştan geçiştir ve sadece o odada kalanlar kullanabilir.

İLETİŞİM

Club Amazon © 2014

Hisarönü Mahallesi Bördübet Sokak No: 7, Marmaris, Türkiye

Tel: +90 252 436 91 59

GSM: 0532 700 86 28

Faks: +90 252 436 91 60

e-posta: rezervasyon@clubamazon.com