kaymak-pansiyon2Kaymak Pansiyon, misafirlerine aile pansiyonu olarak hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne “aile pansiyonu” olma özelliğinden taviz vermeyen Kaymak Pansiyon eşinizi, çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz, kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir aile ortamında tatil vaad etmektedir.

Tesis içerisinde bir büfe ve 150 kişilik çay bahçesi ile de misafirlerine hizmet vermektedir. Ayrıca, bu tesis içerisinde yaklaşık 1,5 dönüm büyüklüğünde doğal tarım metotlarının uygulandığı organik tarım alanı bulunmaktadır.
kaymak-pansiyon4
Odaların denize uzaklığı 35 metre olup, kumsalıN uzunluğu 1 km, genişliği ortalama 50 metredir. Tesis ile deniz arasında yerleşime adını veren Sarısu Deresi bulunmakta olup, dere üzerinde bulunan köprü ile kumsala ulaşım sağlanmaktadır.

Birinci Tip Odalar: 25 adet olan bu odalarımızın tamamı deniz manzaralı olup, 4 kişi kapasitelidir. Bu odalarda ailenize ait, duş, tuvalet, mutfak ve buzdolabı ve size ait deniz manzaralı balkon bulunmaktadır. Ayrıca odalarda 24 saat sıcak su imkânı bulunmaktadır.

İkinci Tip Odalar: 8 adet olan bu odaların 4’ü deniz manzaralı olup, diğer 4’ü orman manzaralıdır. Odalar 3 kişi kapasitelidir. Bu odalar da ailenize ait, duş ve tuvalet bulunmak olup, 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir.

Odalar saat:12/13 arasında teslim edilmekte ve çıkış günü saat:12:00’da teslim alınmaktadır.

Tesis Kandıra’ya 7 km, İzmit’e 47 km uzaklıktadır. İzmit’ten her yarım saatte bir Kandıra’ya otobüsler ile ulaşım mümkün olduğu gibi, İstanbul Esenler Otogarı’ndan ve İstanbul Harem’den de yarım saatte bir Kandıra’ya otobüs seferleri yapılmaktadır.
kaymak-pansiyon

kaymak-pansiyon3

sarsu004
İLETİŞİM;

Doğancalı Köyü Sarısu Mahallesi Kandıra – Kocaeli

Tel: 0.262 551 47 61- 0.262 551 38 13