Turizm sektöründe de başarıyı hedefleyen KARTUR şimdilerde Saros’da kayıp cennet diye adlandırılan ve henüz temelleri yeni atılan 550 dönümlük bir arazide, 3.5 km. uzunluğunda bir sahile ve 6 adet eşsiz koy’a sahip büyük bir Tatil Köyü projesiyle çalışmalarını ilerletmektedir.

c4
Dünyada kendi kendini temizleyen, berrak sadeliği ile Marmara ve Ege denizlerini birbirine bağlayan Saros Körfezi’nde bulanan Gökçetepe Tabiat Parkı uçsuz bucaksız koylarıyla, binlerce m2 çam ormanıyla Edirne İli, Keşan ilçesinde doğal kalabilmiş saklı bir cennet köşesidir. Doğa harikası olarak adlandırılabilecek Gökçetepe Tabiat Parkı birçok araştırma sonucunda; havadaki gaz oranındaki uyum sebebiyle Astım, Alerjik hastalıklar gibi birçok hastalığa iyi geldiği belirlenmiştir.
c15

ck3
Konum itibariyle İstanbul’a 230 km, Çanakkale’ye 130 km ve Bursa’ya 450 km mesafededir.

Doğal kaynaklarına sahip çıkarak yapılan 2 yıllık düzenleme ve altyapı çalışmaları ile Gökçetepe Tabiat Parkı tam anlamıyla doğanın kucağında bir tatil cenneti halini almıştır. 1. Etap olarak adlandıracağımız bu dönemde Çadır, Paravan Kampı, Restaurantlar, Cafeler, Duş Alanları, Plajlar ve Organik Gıda Pazarı ile hem çevre köylerin el değmemiş doğal lezzetlerini sizlerle buluşturuyor hem de doğal ürünlerle dekore edilmiş mekanları ile doğallığın keyfini sizlere sunan bir mekandır.

Gökçetepe Tabiat Parkı’nda satışa sunulan bütün ürünler süt, peynir, sebze ve et’de dahil olmak üzere çevre köylerde bölgenin zengin ve besleyici doğal kaynakları ile köylülerin yetiştirip satışa sunduğu ürünlerdir.

İletişim:

Gökçetepe Natural Park Gökçetepe Köyü Zeytindere Mevkii Keşan

Reservation : 444 45 27

Mobile 1 : 0506 469 90 30

Mobile 2 : 0506 469 90 38