Rezervasyon

2007 yılında Resort ana binası ile genişletilmiş olan tesisimiz, bir ana bina ve iki ek binadan oluşmaktadır. Tesisimiz çam ormanlarının, hemen yanında olup, sahile 450 m mesafededir. (Anayoldan Marmaris`e dolmuş olanağı bulunmaktadır). Dalaman havaalanı tesise 90 km uzaklıktadır.

538_Green Nature Resort  Spa_38_20120809_020325.gif

Green-Nature-Diamond-Hotel-photos-Exterior

Otelimiz 630 odalıdır. Toplam 7 adet asansör, resepsiyon, barlar, ana restoran, A`la Carte restoran, alışveriş olanakları, internet cafe, oyun salonu , konferans salonu ve mini club mevcuttur. Ayrıca fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı ve güzellik merkezi ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Bahçemizde bir amfi tiyatro, 2 ayrı çocuk havuzu, 4 adet farklı uzunlukta su kaydıraklı düşme havuzu, 2 adet büyük yüzme havuzu bulunmaktadır.

Resort ana bina standart odalar tek büyük yatak veya iki ayrı yatağa sahiptir. Odaların tamamı balkonludur. Standart odalarımız havuz, orman ve bahçe manzaralıdır. Odalar 2 yetişkin 1 çocuk kapasitelidir. Odaların tamamı halı kaplı olup içerisinde Küvetli banyo, Merkezi Klima, Direk Telefon, Banyoda Telefon, Kiralık Kasa, Mini-bar, Saç kurutma makinesi, Uydu yayınlı TV, Müzik yayını (TV den), Yangın alarmı mevcuttur. İsteğe göre bebek yatağı konulabilir.

Club Odalarında Banyo yerine Duş bulunmaktadır. Bunun dışında aynı özellikler bulunmaktadır.
İletişim:
Tel : (0.252) 417 61 20 (pbx)

Fax : (0.252) 417 61 32

Address : Şirinyer Mahallesi, 131. Sokak, Marmaris – MUGLA

Web : www.hotelgreennature.com

E-mail : info@hotelgreennature.com