Yeşil Gönen olarak da bilinen Gönen şehri Balıkesir’in bir ilçesi olarak Güney Marmara bölümünde İstanbul, Bursa ve İzmir üçgeninde yer alır. İstanbul’a Yenikapı – Bandırma hızlı feribotu ile 3 saat, Bursa’ya 2 saat 30 dakika ve İzmir’e 4 saat mesafede bulunur. Ayrica Erdek ve Avşa ile Ayvalık ve Edremit Körfezi’ndeki plajlara, Bergama, Assos, Truva ve Gelibolu yarımadasındaki tarihi merkezlere sadece 1 – 3 saat uzaklıktadır.
AgesaHotel1

AgesaHotel3

Istanbul, Bursa ve Izmir uçgeninin tam ortasinda, bu sehirlerden sadece birkaç saat ulasım mesafesinde yer alan AGESA Hotel, dunyaca ünlü Gönen Kaplıcaları’na sadece çok kısa bir yürüyüş yakınlığındadır. Büyük şehrin stresi altında bunalanlar için cazip bir haftasonu kaçamağı ya da ideal bir uzun tatil imkanı sunmaktadır.

AGESA Hotel’in görkemli sütunlarından içeri girerek resepsiyondaki enerjik ve güleryuzlü personelimiz tarafindan hızlı ve etkin bir şekilde odanıza yerleştirildikten sonra ya rahat, ferah ve huzur dolu lobimizde dinlenebilir ya da renkli yatak örtülü bembeyaz odanızdaki balkondan geniş bir meydanı veya yemyeşil bir manzarayı izleyebilirsiniz.

Sıcak su, kablosuz Internet, uydu kanallı TV ve buzdolabı ile donatılan odalarımız tatil veya iş ziyaretleriniz icin gereken konforu sağlamaktadır.

Kahvaltı özel önem verdiğimiz bir hizmetimizdir. Taze unlu mamüller, peynir, salam, zeytin, reçel ve sıcak yumurta ile sunduğumuz zengin seçeneklerimizden tadarak lezzetli demli çayınız eşliğinde ferah ve aydınlık yemek salonumuzda kahvaltınızı edebilirsiniz.

İletişim:
Adres: Kaplıcalar Mevki, Kurtuluş Mh., Şelale Sk. No: 17, Gönen / Balıkesir

Tel: 0 266 762 15 10 (Pbx)

Fax: 0 266 762 15 30

Email: agesa@agesahotel.com