Hotel Büyük Söğütlü yenilenen imajı ve tecrübeli iş kadrosuyla Trabzon da yeni vizyonuyla ve “evim gibi” sloganıyla ülke turizmine katkı sağlamayı amaç edinerek çalışmalarına başlamıştır. Amacımız Tecrübeli iş gücünü bozmadan her yıl kendini yenileyerek en iyi hizmeti vermek ve tüm misafirlerimize sıcak bir ev ortamı sağlamaktır.
8

11-
Hotelimizde 28 oda 75 yatak 4 suit oda mevcuttur. Bütün odalarda uydu kanalı tv, air condition ve mini bar bulunmaktadır. Hotel büyük söğütlü de 150 kişilik restaurant 75 kişilik toplantı ve çok amaçlı salon, snack bar bulunmaktadır. Hotel büyük söğütlüde aileniz dostlarınız ve misafirlerinizle güneşin batışını izlerken Karadeniz mutfağının geleneksel yemeklerinden yiyebilirisiniz.

Siz ve değerli misafirlerinize sunduğumuz hizmetler :

* Sıcak bir gülümseme ile servis edilmiş iyi bir kahvaltıdan başka yeni güne başlamak için daha iyi ne olabilir ki.Trabzon Büyük Söğütlü Hotel de kahvaltı misafirlerimizi mutlu eden bir seçenektir.

* Misafirlerimizin konaklamaları esnasında Trabzon Büyük Söğütlü Hotel de tarafınıza odalarda ücretsiz çay ve kahve sunulur.

* Hotelimizde günün yorgunluğunu atmanızı sağlayacak bilardo ve oyun salonu ücretsiz hizmetinizdedir.

* Hotelimizde genel alanlarda ve bütün odalarda kablosuz internet erişiminden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

* Trabzon Büyük Söğütlü Hotel de misafirlerine hiçbir ücret ödemeden Trabzon şehir merkezinden otelimize transferleri gerçekleştirilmektedir.

* Trabzon Büyük Söğütlü Hotel bir ilki gerçekleştirerek siz değerli misafirlerimize bütün havayolları bilet teminini otelimizden yapmaktadır.

İletişim:
Adres : Adnan Kahveci Bulvarı Söğütlü Beldesi / TRABZON
Tel : +90 (462) 248 15 40 – 41
Fax : +90 (462) 248 14 74
E-Mail : info@buyuksogutluhotel.com