Şehir kalabalığından uzak Tırmata Beach Club, Kilyos’un eşsiz kumu ve denizi ile sizi hayallerinizdeki yazla buluşturuyor!
4448-tirmata-beach-1

Tırmata-Beach-İstanbul-Kilyos-Plajı-4
Pırıl pırıl güneşin aydınlattığı Kilyos Tırmata, 5000 kişi kapasiteli yumuşacık kum plajı, deniz bisikletinden plaj voleyboluna varan eğlence dolu aktiviteleri, devasa çim alanı, müzik yayını, 3000 araçlık otoparkı, cafe ve restaurantlarıyla tatillerinizde aradığınız her olanağı yanıbaşınıza getiriyor.
Şezlong, şemsiye, minder gibi hizmetlerden ücretsiz yararlanacağınız Tırmata Beach Club’a dilerseniz evcil hayvanlarınızı da getirme şansına sahipsiniz!

48tirmata108

Tesis içinde şezlong, şemsiye, minder, duş-tuvalet gibi hizmetler ücretsizdir.
Yeme içme aktiviteleri olarak Tırmata Beach’te 1 ana restoran, 1 ana bar ve 1 VIP bar olmak üzere toplam 3 adet bar ve 2 adet snack bar bulunmaktadır.
Aktiviteler:
Plaj futbolu
Jetski
Deniz Bisikleti
Banana
Ulaşım:
Öncelikle Beşiktaş’tan Sarıyer’e doğru giderken, Maslak civarında Orman İşletmesi’ni geçince sol tarafta Kilyos tabelasını görürsünüz. Yolun ilerleyen kısımlarında da Orman Fakültesi karşınıza çıkacaktır. Yenilenen ve genişletilen yoluyla Kilyos’a ulaşmak artık çok daha kolay.

Toplu taşıma araçlarıyla gelecekler ise öncelikle Sarıyer’e gelmek zorundalar. Merkeze geldiklerinde Şehit Mithat Yılmaz Caddesi üzerinden (Nikah dairesinin karşısı) kalkan minibüsler ve Sarıyer İlköğretim Okulunun önünden kalkan İETT otobüsleri ile Kilyos’a ulaşabilirsiniz.
İletişim:

Adres: Tatlısu Mevki No: 1 – Kilyos
Telefon: 0212 201 28 61 – 0 542 312 27 44
Websitesi: www.tirmata.com