Altınkum plajına ve tüm ulaşım olanaklarına yakındır. Hemen karşısında süpermarket, otelin önünde yürüyüş yolu ve ardında da bulvar boyunca uzanan çam ağaçları bulunmaktadır.

Otel bir aile işletmesidir ve daha çok ailelere ve gençlere hitap etmesi için apart otel olarak kurulmuştur. Müşterilerin, oteli en çok tercih etme sebeplerinin başında bu aile sıcaklığı gelmektedir.

star2

Otelin en çok beğenilen diğer bir unsuru havuzudur. Standartlarına göre oldukça büyük olan havuzun çevresinde geniş bir güneşlenme alanı vardır. Havuzbaşında, otelin restoranı Bianca Restoran ve barı bulunmaktadır.

oda

Apart odaları oldukça konforlu ve geniştir. İki ayrı odadan olaşması ve kullanışlı mutfağı ile aileler için tasarlanmıştır. Her odada klima ve uydu televizyon da bulunmaktadır.

Apartlar, iki oda ve bir banyodan oluşmaktadır, dört kişiliktir. Odaların birisi daha geniştir ve bu odada açık mutfak bulunur. Ayrıca her apartta balkon da bulunmaktadır.

Büyük odadaki yataklar (2 tane) çekyat şeklindedir; böylece gündüz de rahat edecek, kendinizi evinizde gibi hissediceksiniz. Diğer yatak odasında ise gardırop ve bir ikiz yatak veya iki ayrı yatak bulunmaktadır.

Mutfakta ise ocak, çaydanlıktan, buzdolabı, konserve açacağına kadar her türlü araç-gereç bulunmaktadır.

Apartlarda telefon, televizyon ve ikişer klima mevcuttur.

 

İletişim:

Tel 1: 0(256) 813 1279

Tel 2: 0(532) 616 0975

E-posta: starotel@hotmail.com

Adres: Atatürk Bulvarı No:24
Altınkum 09270 Didim/AYDIN