Yeşil ile mavinin buluştuğu Marmaris’in İçmeler beldesindedir.Otel Dalaman havaalanına 95 km, Marmaris’e 7 km ve İçmeler plajlarına sadece 150 mt mesafededir.
2

4

Otel belde merkezinde olup barlara, restoranlara, dükkanlara 2 dakika yürüme mesafesindedir. Otelin önünden Marmaris’e her 5 dakikada bir minibüs bulmak imkanı vardır.

12
İçmeler Plajı Otelimize sadece 150 mt mesafededir.Plaj halk plajı otelin özel bir yeri yoktur. Plaj kum ve küçük çakıllıdır.Plajda her türlü su sporları ve yiyecek-içecek servisleri ücretli olarak mevcuttur.

Ücretsiz Aktiviteler: Masa tenisi-dart-boccıa-havalı tüfek-her yerde İnternet bağlantısı animasyon…
Odalar
Standart odalar iki ayrı yataklı veya tek geniş yataklı odalardır. İstenildiğinde bebek yatağı veya açılır/kapanır ekstra yatak konulabilir. Bu odalar en çok 3 kişi kapasitelidir.

Tüm Standart Odalarda:

* Telefon
* Uydu Tv (lcd)
* Minibar ((boş)
* Emanet Kasa (ücretli)
* Balkon veya teras
* Banyolarda Duş veya küvet
* Saç kurutma makinası
* Split klima
* Dağ/havuz/yol manzarası mevcuttur

Aile Odalarında yukarıdaki özelliklerin hepsi mevcuttur. Buna ilave olarak Aile Odaları bir yatak odası + 1 oturma odasından ibarettir. WC/Banyo ortaktır. Her 2 odada da klima vardır. Odalar arasında ara kapı vardır. Yatak odasında bir çift kişilik yatak oturma odasında ise 2 kişilik açılır/kapanır kanepe mevcuttur. Aile odaları en çok 4 kişi kapasitelidir.

Otelin A-B-C adı altında 4 er katlı 3 ana bloğu vardır. Her blokta asansör vardır. A-B blok ana cadde üzerinde; Doğa içinde bulunan C Blok ise 80 metrelik dar bir yolla bu bloklara bağlıdır. Aile odalarının birçoğu C Bloktadır. Bu nedenle AQUAPARK-MINI CLUB ve ANIMASYON SAHNESİ ( C )Bloktadır.

Oda dekorasyonları diğer odalara ve bloklara göre değişiklikler gösterebilir. Rezervasyon Bloklara veya katlara göre yapılamaz; odalar otel tarafından müsaitliğe göre belirlenir.

Otelden ayrılış saati 12.00-Otel’e giriş saati 14.00 sonrasıdır. Extra ücret karşılığı ve otelin müsaitliğine göre saat 18.00 e kadar oda tutulabilir.

İletişim
Adres:Kayabal cad. No: 60 İçmeler Marmaris Türkiye
Telefon:+90 252 455 35 53
E-Posta:exclusive@mersoy.com
Web:www.mersoy.com