Doğa arikası sünnet gölü gelen misafirlerine keyifli bir tatil imkanı sunuyor.Sünnet Gölü;İstanbul’a 290 ,Ankara’ya 280,Abant’a 55,Bolu’ya 85,Göynük’e 20,Mudurnuya ise sadece 28 km uzaklıktadır.
16
1050 m. Yükseklikteki Sünnet Gölünün eşsiz manzarası ve tüm özellikleriyle hem fizyolojoik hem de pisikolojik terapi merkezi ünvanını fazlasıyla hak ediyor.Gölün hemen yanındaki tesisi görünce de kuvvetli bir sakinlik duygusu kaplıyor insanı.Sadelik ve samimiyet burayı daha da iyi tarif ediyor.
4

7Mudurnu ve Göynük; evleri ve tarihi konaklarından dolayı kentsel sit alanı ilan edilmiştir. Babas Kaplıcası, Sarot Kaplıcası, Akşemsettin Türbesi, Süleyman Paşa Camii, Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamı ve Kanuni Camii gibi tarihi ve kültürel güzelliklere  sadece 30 dk. mesafede olmasından dalayı yerli , yabancı turistler ve iş çevreleri açısından ideal bir konumda bulunmaktadır.
Uzman nezaretinde Sağlıklı dinlence ve tatil için hava ve çevre özelliğinden dolayı eşsiz bir doğal terapi yeridir.

Otelde toplam 41 Oda 125 Yatak bulunmaktadır. Odalarda merkezi ısıtma, 24 saat sıcak su, televizyon uydu yayını ve bazı odalarımızda saç kurutma makinesi, mini bar ve telefon mevcuttur.

Yürüyüşünüz sırasında genç ve yüzlerce yıllık çam ağaçlarıyla birlikte göle akseden mavi ,turkuaz ve yeşilin onlarca tonunu görüp heyecanlanmamak elde değil Bol ve doğal oksijenin sizde yarattığı etkiyi hemen fark ediyor ve yer çekiminin azaldığı hissine kapılıyorsunuz.Tertemiz çevre ve oksijen dolu bir havanın yarattığı etki ,insanı ister istemez ‘sevdiklerimle ve dostlarımla buraya neden daha önce gelmedim’diye düşündürüyor.
İletişim:
Adres: Sünnet Gölü Kenarı Göynük/BOLU
Tel: 0(374) 464 12 00 -01-02
Fax: 0374 464 11 91
Mail: info@sunnetgolu.com
Web: www.sunnetgolu.com