Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından kurtulup sakin yerlere gitmek istiyorsanız bir kaç alternatifi sizlere sunacağız.
Bazıları harika kumsallara bazıları ise doğayla içiçe tatil imkanı sunan bu cennet köşeleri hafta sonlarını keyifle geçirmek isteyenler için mükemmel bir seçenek olacak

Polonezköy:

Polonezköy harika doğası ve keyifli atmosferi ile gelen misafirlerine keyifli anlar yaşatan bir bölge.Özellikle haftasonu kahvaltıları için sıkça tercih edilen bir bölge olan polonezköy ayrıca mangal alanları ilede piknikçilerin gözde mekanlarından biri.

polonezkoy_4

Hafta sonu kahvaltısı yada mangal için gidilecek tesisler için Tıklayın
Poyrazköy:
istanbul’un karadeniz kıyısı çıkışı yerinde olan Poyrazköy harika koyları ile yat ve teknelerin uğrak yeri konumunda ,harika kumsalı ile gelen misafirlerine keyifli bir dinlenme olanağı sunan poyrazköy deniziylede isteyenleri serinleten muhteşem bir yer
poyrazkoy-plajiSahili kum plaj olan Poyrazköy’ün çehresine, kıyı boyundaki deniz manzaralı balık restoranları cazibe katıyor. Poyrazköy’de cazip bir başka mekan da Poyraz gözetleme kulesi ve kalesi.

Garipçe Köyü:

Sarıyer’e 11 km uzaklıktaki Garipçe köyü karadenize hakim bir bölgede yer almakta temiz havası, taze balıkları, antik kaleleriyle sakin bir gün geçirmek isteyenleri bekliyor.

garipçe