Mavi ile yeşilin ortak noktası olan Tirebolu’daki eviniz olan Yılgın Beach Otel siz değerli konuklarını yıllardır aynı şiar içinde konuk etmeyi prensip edinmiştir. 6 adet kral dairesi bulunan otelimizde 30 adet de suit oda bulunmaktadır.

3 dsc02956 dsc03006

200 kişilik restaurantı ile her türlü organizasyonlarınıza da açıktır.Otelin çatı katında bulunan Roof Bar ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.Ayrıca plaj bölümünde geleneksel Karadeniz’in en temiz sularına kendinizi bırakabilirsiniz
Otelimizin iki adet lüks kral dairesi, on üç adet double, otuz beş adet çift yataklı olmak üzere elli oda ve yüz adet yatak bulunmaktadır.
Odalarımızın tamamında banyo, 24 saat faydalanabileceğiniz sürekli sıcak su, sıcakladığınız anlarınızda ferahlamınızı sağlayacak klimamız, yurtiçi ve yurtdışı bütün yayınları izleyebileceğiniz uydu bağlantılı televizyon, tüm frekansları dinleyebileceğiniz dahili radyo ve müzik yayınının yanısıra santral aracılığı olmaksızın şehiriçi, şehirler arası ve uluslararası telefon olanağı mevcuttur.

İletişim:
yilginotel@windowslive.com
Telefon: 0 454 423 24 25
Cep Telefonu Numarası: 0 532 574 23 72
http://www.yilginotel.com