Giresun / Piraziz’de ki kız öğrenci yurtları içinde bizi ayrıcalıklı kılan bir çok etkinlik ve örnek çalışmalarımızdır. Konusunda eğitim almış, profesyonel yönetim kadromuzla öğrencilerimize aile sıcaklığı sağlanarak, kızını bize emanet eden ailelerin evlerine döndüklerinde huzur içinde uyumaları bizim için esastır.
White place card on outdoor wedding table
Onur kız öğrenci yurdu şehir merkezindedir ve üniversitelere birkaç dakika mesafededir. Yurdumuzun en önemli üç kriteri hijyen, güvenlik ve prensiplerdir. Yurt binamız ve odaları düzenli ve sürekli olarak profesyonel temizlik personeli tarafından kullanıma hazır hale getirilmektedir.

24 saat boyunca uzman güvenlik personeli tarafından kurumumuz koruma altında tutulmakta ve güvenlik kamera sistemi ile yurt giriş-çıkışları sürekli olarak kontrol edilmektedir.Öğrencilerimizin mükemmel biçimde hizmet almaları için yurt prensip ve kuralları titizlikle uygulanmaktadır. Ortak kullanım alanlarında öğrencilerimizin sosyal aktivitelere katılıp kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlamak ilkelerimizin arasında yer almaktadır..

Sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği hizmeti verilmektedir. Her odada Wriless İnternet Hizmeti verilmektedir. Yangın Alarm Sistemlerimiz mevcuttur. Spor salonumuz 7/24 hizmete açıktır.

Sabah kahvaltısı

Akşam Yemeği

Sıcak su

Her odada wireless ve sınırsız internet

Ütü hizmeti

Çamaşırhane Yemekhane

Ulaşım kolaylığı

Kütüphane Etüt odası

Spor salonumuz 7/24 hizmete açıktır..