Kınalı Butik Otelimizin standart odalarını inceleyerek tatilinizi gerçekleştireceğiniz ortamı görebilir, estetik ve konforu bir arada bulabileceğiniz bu odalarda keyif dolu zamanlar geçirebilirsiniz.
otel-fotograflari-6

oda-fotograflari-7

otel-fotograflari-4

Şık döşenmiş odalarımız ve doyumsuz deniz manzarası sizleri bekliyor…

Temiz Hava ve Kuş Sesleri Eşliğinde Güne Zinde ve Keyifli Bir Başlangıç Yapın

Standart odalarımız 10 tane olup, diğerlerine nazaran daha uygundur ve isteğe bağlı olarak ilave yatak konulabilmektedir. Bu odalarımızdan sekiz tanesinde her iki odaya bir tuvalet ve banyo düşmekte olup 5 tanesi cadde manzaralıdır.

Cadde manzaralı odalarımızda, pencereyi açtığınızda odanıza dolacak temiz hava ve kuş sesleri ile güne zinde ve keyifli bir başlangıç yapabilirisiniz.
Alacağınız ferahlatıcı bir duş ve rahat yataklarınızda alacağınız uykunuz, yeni bir güne başlamak için size gereken enerjiyi verecektir.
Serinletici havuzun yanında tadına doyulmaz organik ürünlerden oluşan tamamen sağlıklı bir kahvaltı sayesinde Güne Mükemmel Lezzetlerle Başlayacaksınız. Yaz sıcaklarının bunaltıcı havasını havuz kenarında içeceğinizi yudumlayarak geçirebilir, sevdiklerinizle birlikte eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Kınalı Butik Otel İletişim

Adres: Tekilay Sokak No: 26 Kınalıada
Telefon: 0216 381 42 91
GSM: 0533 760 89 01
E-Mail: info@kinalibutikotel.com