almira8
Güney Marmara’nın en çok tercih edilen oteli Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center koşulsuz misafir memnuniyeti üzerine kurulmuş hizmet anlayışıyla çeyrek asırdır 5 yıldız kategorisinde hizmet vermektedir.

Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center Bursa şehir merkezinde, Uludağ’a 35 km., Mudanya / Güzelyalı feribot iskelesine 20 km., Yenişehir Havaalanına 40 km. uzaklıkta, Alışveriş Merkezlerine ve Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi yürüyüş mesafesinde olup odalar, Merinos Parkı, Uludağ ve şehir manzaralıdır.

Odalarda ve Otelin tüm noktalarında Kablosuz İnternet Erişim Imkanı mevcut olup, ücretsizdir.Toplam 216 oda bulunmaktadır.
Almira Hotel konuklarına sunduğu konfor ve hizmeti koşulsuz bir kalite anlayışıyla sunuyor. Klasik ve modernin uyumlu beraberliği, kullanımdaki fonksiyonellik ve sunulan hizmetin güler yüzüyle kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
Farklı büyüklükteki superior odalar, suitler aile odaları, bedensel engelli konuklar için hazırlanmış odaların tamamı kalite-konfor ve hizmetin mükemmel birlikteliğini yansıtmaktadır. Oda alternatifleri arasında seçimini yaptığınızda sadece rahatlık değil farklı taleplerinizin de oda içinde çözümlendiğini göreceksiniz.
almira

almira1

almira2

almira3

almira4

almira5

almira6

almira7
Tüm odalarda;

Direkt telefon, müzik, minibar, kasa, Kablosuz internet, Kettle, Otomatik Yangın algılama sistemi, uydu tv, interaktif tv, merkezi soğutma, merkezi ısıtma, kahve – çay makinesı, Ütü Ve Ütü Masası, Şemsiye, Kasa, pantalon pres, duş, küvet, wc, saç kurutma makinası, banyo telefonu, DVD Player (suit odalarda) Bornoz & Terlik, Yastık Menüsü, DND ışığı, Özel kapı kilit sistemi, Kapı zili mevcuttur.

Almira Otel iletişim;

Adres: Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 5 16200 Bursa / Türkiye

Tel: +90 (224) 250 20 20

Faks: +90 (224) 250 20 38 – 39

E-mail: almira@almira.com.tr
reservation@almira.com.tr
banquet@almira.com.tr