Türkiye’nin ilk 10 oteli arasına girmeye hak kazanmış olan Kar’s Otel, eski bir Rus binasıdır. Otelin dizaynı sade, şık ve lux bir dizaynla oluşturulmuştur. Lobiden odalara, banyolardan oda isimlerine kadar detaylı bir çalışmanın sonucu tamamlanmıştır.
10

1

3

8
5 standart oda ve 3 suit odanın her biri adlarını Kars’ın tarihi ilçelerinden ve Aras Nehri’nden almıştır. Misafirler uzun perdeli kapıdan girdiklerinde kalmaya ikna olacaklardır. Kar’s Otel fiziksel, görsel ve ruhsal olmak üzere sizlere unutulmayacak bir tatil yaşatmaya kararlıdır.

Modern çizgilerle dekore edilen her odada farklı pudra tonları tercih edilmiştir. Tüm odalarda LCD TV, kablosuz (wireless) internet bağlantısı ve çalışma masaları bulunmaktadır. Yine tüm odalarda 6 metrekare “king size” yataklar tercih edilmiştir ve her bir oda, kendisine özel dikilmiş olan çarşaf, örtüler ve yüksek kalitede kaz tüyü uyku takımlarıyla döşenmiştir. Otel misafirleri 24 saat oda servisiyle kaliteli bir hizmet alırlar. Kar’s Otel’in 8 odasından 5’i standart odadır. Her katta farklı bir renk hakimiyetiyle döşenen standart odalarda ihtiyacınız olan her türlü konfor mevcuttur. LCD televizyon, telefon ve kablosuz internet bağlantısı standartdır.

Akyaka, Selim, Susuz, Digor ve Kağızman Kar’s Otel’in standart odalarıdır.

İletişim:
Halitpaşa Caddesi
No: 79 / 36100
KARS , TURKEY
Telefon: +90 (474) 212 16 16
Fax: +90 (474) 212 55 88