7514937Olive Garden Kabak’a gelir gelmez olağanüstü manzarası ile büyülenir insan.Tüm koyu kucaklayan bu manzara huzur verir size. İşte aradığınız gerçek dinginlik; ne gürültü, ne de trafik. Yorgunluğunuzu kısa sürede atar, zeytin, çam ve binbir çeşit ağacı seyre dalarsınız. Kekik ve adaçayının kokusu ciğerlerinizi doldurur.

Olive Garden’da dinlenip huzur bulmaktan öte, hayatınıza bambaşka bir açıdan bakabilme gücü bulup ilhamla dolarsınız.
2

olive

DSCN0190

images

makethumb.php

olivegarden
BUNGALOW VE FİYATLAR
Bungalovlar duş ve tuvaletli olup günün her anında sıcak sulu, özenle ve doğaya uygun tasarlanmıştır.Sabah uyandığınızda pencerenizden ve balkonunuzdan Kabak vadisinin tüm güzelliğini ve denizini seyredip, şehrin stresi ve sıkıntısından ne kadar uzakta olduğunuzu hissedeceksiniz.

Bungalovlar tek tip olup Haziran 15 – Eylül 15 fiyatlar kişi başı 105 TL ve Bungalov fiyatı 210 TL dir.Tek kişi kalmak istediğinizde 120 TL dir.Yüksek sezon dışında fiyatlar kişi başı 90 tl olup,iki kişi kalma durumunda 180, tek kişi kalma durumunuzda 110 tl dir. Fiyatlarımız içerisinde Fatih’in leziz akşam yemeği ve kahvaltı da dahildir. ( FİYAT BİLGİLERİ TESİSİN RESMİ WEB SAYFASINDA ALINTI OLUP GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN TESİSİN İLETİŞİM NUMARALARINDAN BİLGİ ALINIZ.)

İLETİŞİM;

ADRES
Faralya / Kabak mahallesi / Fethiye
TELEFON
+90 252 6421083
E-Mail: info@olivegardenkabak.com