Adrasan Kumluca mevkinde bulunan bungalovlar, 16 oda 35 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Portakal ağaçları ve rengarenk çiçekler arasında yer alan içleri geniş ve tertemiz olan bungalovlarımızda konaklama yapmaktan zevk duyacaksınız.
yeni_buyuk_bungalov-2

yeni_buyuk_bungalov-4

yeni_buyuk_bungalov-17

yeni-bungalovlar-4
Bungalovunuzun camından uzanıp portakal koparacak ve ferahlatıcı portakal ve çiçek kokularını duyarak balkonunda kitabınızı okuyacak, keyifle içeceğinizi yudumlayacaksınız.İster serin klimalı odanızda ister portakal ağaçları arasındaki köşklerde veya hamaklarda uzanarak huzur içinde doğayı dinleyerek gerçekten dinlenmek ne demek burada yaşayacaksınız.Sabahları doğal köy ürünlerimizle hazırlanmış kahvaltılarınızı yiyerek güne zinde başlayacaksınız.İşletmemiz denize 250mt mesafededir.

Ağaçlar arasında 3-5 dakikalık keyifli bir yürüyüşle kendinizi temizliği ile meşhur Adrasan’ın masmavi denizinde bulacaksınız. Küçük yuvarlak çakıl taşları ve deniz kabuklarıyla bezenmiş göz alabildiğine uzun sahilde güneşlenip bunaldığınızda kendinizi denize atacaksınız.
İletişim:
Adrasan Beldesi Deniz Cad.
Adrasan – Kumluca Antalya
Phone: +90 242 883 11 22
Gsm: +90 543 490 4284
Email: info@portakalbahcesi.com