Bayrams ağaç evler olimpos ‘da yer almaktadır.60 Adet bungalov olan tesiste ,Konaklamak için leziz yemekleri ve sıcak konukseverliği ile Dünya çapında ünlü bu yerden daha iyisini bulamazsınız. İster özel olarak inşa edilmiş ağaç evde veya bungalovda uyumayı seçin, tüm odalar temiz ve konforludur.

resimgoster.asp

Yeme-İçme:

Tüm tatiliniz boyunca üzerinde düşünmek ve bir seçim yapmak zorunda kalacağınız tek şey belki de kahvaltınız olacak! Bayrams ın nefis kahvaltı menüsünde çeşitli şekillerde pişirilmiş yumurta, Türk usulü kahvaltı ve meyveli yoğurt var.

Akşam yemeği, beş çeşit vejeteryan Türk yemeğinin yanında balık veya tavuktan oluşan açık büfe şeklindedir.

Öğle yemeği konaklama ücretine dahil değildir. Fakat acıkan misafirlerimiz için Bayrams da nefis (ve ucuz) öğle yemeği çeşitlerimiz mevcuttur.

Bayrams ın meşhur tavuklu sandviçi, vejeteryan sandviç, patates kızartması menümüzde bulunan seçeneklerden sadece birkaçıdır. Şefe sorun, size neler yapabileceğini söylesin!

Aktiviteler:

Yanartaş ( Chimera ) Turu

Binlerce senedir aralıksız yanan ateşin sırrını öğrenmek, değişik bir ortam ve muhteşem bir manzara görmek için Yanartaş’a çıkın. Hiç sönmeyen ateşi görmeden Olimpos (Olympos)’tan ayrılmayın. Yanartaş’a her gün akşam yemeğinden sonra tur düzenlenmektedir.

Olimpos Plajı: Kumsal, Deniz, Güneş

Olimpos (Olympos) Tahtalı Dağının eteklerinde bulunan Olimpos (Olympos) sahili, pansiyonumuzdan sadece 500m ötededir. Çardaklardan kendinizi kurtarabilirseniz, Olimpos (Olympos) harabelerinin arasından, ormanın içinden sahile kısa ve keyifli bir yolculuk yapabilir ve sonunda kendinizi denize atabilirsiniz. Sahilde, otuduğunuz yerden bile antik kalıntıları görebilirsiniz. Ya da tek başlarına dolaşan keçilerle eğlenceli, unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz.

İletişim:

  • Telefon:(009) 0242 892 1243 / (009) 0536 990 7749
  • Fax: 0242 892 13 99
  • E-mail: olympos@bayrams.com