Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa Side’ye 3km, Manavgat’a 7km, Antalya Havalimanına 65, Kent Merkezine 75 km uzaklıktadır.
01
012

Tüm odalarda; zeminde laminant parke veya mermer, merkezi klima, kasa, uydu yayınlı Plazma TV / LCD TV ve müzik yayını, mini bar, direkt telefon, kartlı kilit sistemi, duman dedektörü, banyolarda duş, telefon ve fön mevcut olup, elektrik 220 volttur. Odalarımızın 360 adedi deniz manzaralıdır. Sigara içmeyen konuklarımız ve bedensel engelli konuklarımız için özel odalarımız mevcuttur. Ayrıca otel ünite ve tüm odalarda kablosuz internet bağlantısı vardır. En önemli işletme kuralımız ise misafirlerimizin akşam yemeğine uzun pantolon ve en az kısa kollu t-shirt le gelmesidir.

Toplam Oda Kapasitesi: 514
Toplam Yatak Kapasitesi: 1353
360 adet deniz manzaralı oda.
Yiyecek & İçecek

Türk konukseverliğinin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otelimizden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırladığımız, “Ultimate All Inclusive” konseptimiz; konuklarımıza girişte sunduğumuz geleneksel cezerye ve soğuk saray şerbeti ile başlamakta, zengin yemek ve içki çeşitleriyle 24 saat boyunca devam etmektedir.

Ücretli Yiyecek İçecek Servisleri: Oda servisi (02.00-06.00 arası ücretsiz), VSOP. Konyak, 12 ve 15 yıllık viski çeşitleri, özel-lüks yerel ve ithal şaraplar, enerji içecekleri ve taze sıkılmış meyve suları (Kahvaltıda portakal suyu ücretsizdir)

Aktiviteler

Gün boyu animasyon aktiviteleri, profesyonel gruplar tarafından hazırlanan akşam gösterileri, canlı müzik (haftanın belirli günlerinde) ve disko. Akrobasi, Dans şovları, Gölge tiyatrosu, İllüzyon, Uzakdoğu gösteri grupları, Afrikalı gösteri grupları, Türk Halk dansları…

Diğer Hizmetler: Çocuklarımız için (4–12 yaş) özel çocuk havuzu ve mini kulüp, gölgelikli çocuk oyun parkı, gençler için oyun alanları mevcuttur. Kapalı havuz 01.Nisan-31.Ekim tarihleri arası ısıtma yapılmamaktadır.

Rezervasyon

İletişim:

Bingeşik Mevkii Side Kumköy Yolu Antalya/TÜRKİYE

T.+ 90 242 753 47 83

F.+ 90 242 753 47 79

E-Mail: info.sunrise@crystalhotels.com.tr