Şehrin yorucu temposundan birgün olsun uzaklaşmak, denizin ve yazın tadını çıkartmak isteyenler için yıllardır değişmeyen adres Aqua Beach, 1 km’yi aşan eşsiz kumsalı, eğlence anlayışı, yemekleri, plaj partileri, aktiveteleri ve kaliteli işletmeciliği ile Tatil Köyü rahatlığını İstanbullulara yaşatıyor. Sizde şehrin karmaşasından bir nebze uzaklaşmak istiyorsanız, Aqua Beach’i ziyaret etmelisiniz.

aquabeach1

İşte sizlere, İstanbulun hemen yanıbaşında dinlenebileceğiniz, keyifli saatler geçirebileceğiniz, şefin sizler için hazırladığı lezzetli menüleri, dj eşliğinde günün her anında içinizi ısıtan güzel müzikleri ile, sabahın erken saatlerinden itibaren gününüzü dolu dolu yaşayabileceğiniz, Önce Kaliteli Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti anlayışı ile 2001 yılından bu yana hizmet veren Aqua Beach Şile’desiniz.

aquabeach7 aquabeach8 aquabeach9 aquabeach10

Aqua Beach olarak tüm misafirlerimizin damak zevkine uygun bir şekilde hazırladığımız zengin yeme-içme mönülerimiz ile ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Şile Aqua Beach Otel’ Nasıl Gidilir?

Şile İstanbul’a 60 kilometre uzaklıktadır. İstanbul Avrupa Yakasından yola çıkanlar Ümraniye Şile çıkış bağlantı yolundan devamla Ömerli istikametinde yeni Şile Yolundan devam ederek 45 dakika ile ulaşabilirler…

Otobüs ile yolculuk edecekler için Üsküdar Merkez ve Ümraniye Merkez’den hareket ile 30 DAKİKA ARA İLE konforlu otobüsler bulunmaktadır.
Balibey Mah.Ağlayankaya Cad.Uzunkum Plajı No:2
Tel : (0216) 711 02 98
Gsm : (0531) 307 92 92
bilgi@sileaquabeach.com