2001 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarı tepe Kampusu’nda faaliyet gösteren BURCBeach kaliteli hizmet anlayışı ile günümüzün en gözde mekânlarından biri ve İstanbul’un merkezine sadece yarım saat uzaklıkta…

1

Kilyos_Burc-Beach2

Muhteşem kumsalı ve 1400 m2 Güneşlenme terası 200 kişi kapasiteli Cafe/Bar’ı, balıkçı restoranı ile sabah saatlerinden gün batımına kadar günde yaklaşık 2.000 kişiyi ağırlamaktadır.

BURCBeach Kilyos´ta kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkânlarından da yararlanılabilir.

BURCBeach Kilyos´ta, plaj malzemelerinin bulunduğu mağaza, 650 araba kapasiteli otopark, şezlong, hasır şemsiye, yastık, duş ve kabinler misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

BURCBeach Kilyos’ta, Kite board, Konserler, Hafta sonu gün batımı partileri ve Beach volley şampiyonası gibi büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Özellikle Boğaziçi Üniversitesi’ne destek misyonunun bir parçası olarak benzerlerinden ayrılan BURCBeach, Boğaziçi camiası ve misafirleri için Kilyos kampusunu cazip hale getirmek amacıyla sahilin doğal yapısı bozulmadan hayata geçirilmiş bir projedir.

Daha Detaylı bilgi için www.bumed.org.tr

İletişim:

Tel: (0212) 203 02 36 – 359 58 37 – 13 – 19
Email: burcbeach@bumed.org.tr