lof17Göz Oda Alaçatı’nın parlayan yıldızı, sokaklarında kültür ve sanatın içiçe geçtiği Hacı Memiş’in otantik dokusuna sadık kalarak dekore edilmiş Göz Oda beş farklı odası ile sizlere evinizin rahatlığından uzaklaşmadan, yaz kış şık ve özel bir tatil imkanı sunuyor. Dinlenip eğlenirken arzu ederseniz kasabanın sanatsal etkinliklerine, değerli antikaları inceleyebileceğiniz dükkanlarına, yaratıcı atölyelere, farklı tasarımlarla karşılaşacağınız mağazalara da gözatabilirsiniz.

Alaçatı’nın en gözde eğlence mekanı olan Göz Lounge, kasabanın yaz kış açık olan mekanlarından biri. Burada kendinizi aynı anda hem elegan, hem rahat, hem keyifli hissedeceğiniz bir ortam yarattık. Alaçatı’da farklı içkiler, güzel insanlar, ferah ortam, güzel müzik, şık hizmet ve yaz kış sabahlara kadar eğlence arıyorsanız doğru adrestesiniz.
atolye-foto-1

L3

L5

oda2

oda5

oda6
Göz Apart Alaçatı tatiliniz veya burada yaşamak amaçlı haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralayabileceğiniz iki odalı, iki banyolu, mutfaklı ve avlulu dairelerden oluşuyor. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

İLETİŞİM;
Hacı Memiş Mahallesi 2012 Sokak No:33/1 Alaçatı

Tel:
0 232 716 65 60