Nemrut dağı sınırında olan otel ,nemrut dağı milli parkını ziyaret etmek isteyenler için ideal bir noktada yer almaktadır.
Adıyaman’a 75 Km, Adıyaman Havaalanına 58 Km, Kahta’ya 43 Km,Karadut Köyünün 2 Km üst bölgesindeyiz, Nemrut dağına 9 Km.
HOTEL EUPHRAT.3jpg

hotel-euphrat-nemrut-10
Tüm odalarımızda Banyo Duşa kabin, Saç Kurutma Makinesi, Oda Telefonu, Yangın Alarmı, Minibar, LCD TV, Uydu Yayını, Eşsiz dağ manzara, Terlik, Split Klima, Ücretsiz Kablosuz Internet bulunmaktadır. Ayrıca ihtiyaç halinde Ütü ve ütü masası, su ısıtıcısı talep edilebilir. 24 saat oda servisi, uyandırma servisi ve eğitimli personeli ile sizlere unutulmaz bir keyif sunmayı hedefliyoruz.

Hotel Euphrat Nemrut 46 oda ve 96 yataklı tek katlı yöresel mimarisi ile tatilinizde ihtiyacınız olan herşeyi karşılayarak sizlere unutamayacağınız bir tatil imkanı sunmaktadır.

Tüm odalarımızda Banyo Duşa kabin, Saç Kurutma Makinesi, Oda Telefonu, Yangın Alarmı, Minibar, LCD TV, Uydu Yayını, Eşsiz dağ manzara, Terlik, Split Klima, Ücretsiz Kablosuz Internet bulunmaktadır. Ayrıca ihtiyaç halinde Ütü ve ütü masası, su ısıtıcısı talep edilebilir. 24 saat oda servisi, uyandırma servisi ve eğitimli personeli ile sizlere unutulmaz bir keyif sunuyor.

Online Rezervasyon
İletişim:

Karadut Köyü Nemrut Dağı Pk.02446 KAHTA/TÜRKİYE
KAHTA
ADIYAMAN
02446
TÜRKİYE