Hizmetlerimiz
* İsteğinize uygun büyüklükteki daireyi seçebilme özgürlüğü.50m2 den 150m2’ye kadar Dayalı döşeli Konforlu daireler.
* Evinizin rahatlığını yaşayabileceğiniz otel konforundaki daireler yepyeni bir konseptle sunulmaktadır. Otellein aksine RentalHouseistanbul dairelerinde kalanlar kişi sınırlaması olmadan sadece günlük daire parası öderler. Misafirlerinizi Akşam yemeğine dairelerize davet edip konfor ve özgürlüğün tadını misafirlerinle paylaşabilirsiniz.
* 3 günden fazla rezervasyon yapan misafirlerimize, Atatürk Havalimanından Dairelerimize ücretsiz servis, sizlere zaman ve konfor kazandırırken bunun için ekstra bir ücret talef etmemektedir. Ulaşım derdini düşünmeden İstanbulun keyfini sürmeğe başlayabilirsiniz.
15595254

rental
* Kablosuz internet tüm dairelerimizde standart ve Ücretsiz olarak sunulmaktadır. İnternette gezinebilir emaillerinizi okuyup cevaplayabilir arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz.
* 24 Saat sıcak su tüm dairelerimizde standart olarak sunulmaktadır. Saç kurutma makineleri dairelerimizde mevcut olup sizleri taşıma yükünden kurtarmaktadır.
* Digitürk ile takip ettiğiniz TV programlarını kaçırmayacaksınız. İster haber ister dizi yada müzik, televizyona ihtiyaç duyduğunuzda digital yayının ayrıcalıklarından uzak kalmayacaksınız.
* Tüm dairelerimizde bir adet çiftkişilik yatak standartır. Bunun yanında dairelerin büyüklüğü ve oda sayısına göre ekstra yatak yada yatak olabilen kanepeler mevcuttur. İstekte bulunulduğu zaman bebek için karyolada sağlanabilmektedir.
* Tüm ankastre ve mutfak malzemeleri dairelerimizde bulunmaktadır. Kendi yemeğinizi pişirebilir hatta dostlarınızı yemeğe davet edip onlara kendi ellerinizle yemek pişirebilirsiniz. İşlerinize başlamadan evvel iş arkadaşlarınızı sabah kahvaltıda ağarlayabilirsiniz.
* Haftada bir Housekeeping hizmeti verilmektedir. Ütü ve ütü masası sizleri acil ütü sorunlarından kurtarmaktadır. Dairelerimizde acil temizlik işlerinde kullanmak için elektrik süpürgesi bulunmaktadır.

İletişim
Adres Cevizlik Mah. Kırmızı Şebboy Sok.Kuturoğlu Apt.No:20/3 Bakırköy Türkiye
Telefon +90 212 639 89 89 (PBX)
Fax +90 212 639 89 90
Email