Aydeniz Pansiyon doğal çevresiyle, eşsiz manzarasıyla Karaburun’a bağlı Küçükbahçe Köyü içinde konuklarına otantik bir yaşam sunuyor ve ayrıca, denize sıfır konumu, bungalov evleri ve yöreye özel yemekleriyle gelenlere Küçükbahçe Köyü’nün ayrıcalıklarını yaşatıyor. İzmir Küçükbahçe’de bungalovlarda geçireceğiniz tatilin tadını çıkarın.
Aydeniz pansiyon personelinin büyük bir özenle kendilerinin yetiştirdiği organik sebze bahçesinden hormonsuz ve doğal sebzelerinizi gönül rahatlığı ile kendi ellerinizle koparıp yeme zevkine ulaşabilirsiniz.
aydeniz bungalow

aydeniz
Ahşap evlerimizde, güneş enerji sistemleri ile 24 saat sıcak su mevcuttur. Ayrıca evlerimizde banyo, tuvalet, tek ve çift kişilik yataklarımız mevcuttur. Grup halinde yapılan ahşap evlerimizin her birinin penceresinden denizi görme lüksüne sahipsiniz, dinlenmek, günün yorgunluğunu atmak, keyifli bir vakit geçirmek, çay ve kahve içmek isteyen konuklarımız için şark köşemiz bulunmaktadır. Eğlenmek isteyen konuklarımıza tavla, okey ve satranç imkanları da sunulmaktadır.

Aydeniz pansiyon doğa ile iç içe,denize sıfır konumundadır. Pansiyonumuzun önünde 2 km uzunluğunda bir sahil şeridi bulunmaktadır. Denizi temiz ve güvenlidir. Çevresinde hiçbir balık çiftligi ya da buna benzer denizi kirleten tesis bulunmamaktadır. Tam karşida Sakız Ada`sı bulunmaktadır.

Karaburun Pansiyon, Karaburunda Konaklama, İzmir Bungalov Konaklama Küçükbahçe, Karaburunda Bungalov da Doğal Yaşam Alanı, bungalovlarda tatil..

Adres : Küçükbahçe / Karaburun – İzmir
Telefon :0 232 7340245 – 0 232 7340237
Gsm : 0 533 3472361 (Erol AYDENİZ) – 0 532 4917662 (Gülsüm AYDENİZ )
E-posta : info@aydenizpansiyon.com