Modern İstanbul’un kalbi Taksim’de Talimhane Oteller Bölgesinde 4 yıldız standart üstü otel anlayışının en yeni örneği olarak hazırlanan ,”Grand Öztanık Hotel” imizde sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Otelimiz konuklarımızın kendi evlerindeki rahatı, huzuru ve sıcaklığı bulabileceği, aynı zamanda teknolojinin tüm olanaklarından yararlanabileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Grand-Oztanik-Hotel
Grand-Oztanik-Hotel
Standart, Boğaz manzaralı Deluxe ve Suite olarak kategorize edilen odalarımızdan dünyayla iletişiminizi kesintisiz sürdürebilmeniz için kişisel bilgisayarınızdan ücretsiz ve hızlı internet erişimi, özel güvenlik kasası, engelliler için tasarlanmış odalarımız, sigara içilmeyen katımız, spor aktivitelerinizi yapabileceğiniz Fitness Center, kapalı yüzme havuzumuz, otantik Türk Hamamı ve sauna sizleri bekliyor.
ODALAR

Siz konuklarımızın kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilmeniz için, dizayn edilen odalarımızda, sizin seçeneklerinize göre birbirinden farklı:

193 Oda Toplam
176 Standart Oda (3 Connection Oda)
3 Boğaz Junior Suite
8 Suite
1 King Suite
2 Engelli Odası

Balkonlu oda katı ve sigara içilmeyen katı ile sizleri memnun etmenin gayreti içerisindeyiz. Ayrıca odalarımızda saç kurutma makinesi, direkt telefon, özel küvetli banyo, TV, minibar, klima direkt internet bağlantısı ve kasa bulunmaktadır.

Rezervasyon

letişim bilgileri: Topçu Cad. No: 9-11 Taksim / Istanbul / Türkiye
Tel: +90 212 361 60 90

Faks:+90 212 361 60 78/79

Eposta: sales@grandoztanik.com www.grandoztanik.com