Hem Asya’ da hem de Avrupa’ da bulunması sebebiyle Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorlukları’ na ev sahipliği yapmış olan İstanbul, bugün Türkiye’ nin ticari ve turizm merkezi durumundadır. Artık Türkiye’ nin merkezinden, dünyanın tüm merkezlerine seyahat etme keyfini, TAV Airport Hotel’ de konaklayarak çıkaracaksınız.

Atatürk Havalimanı’ nın uluslararası transit geçiş noktası olma özelliğini güçlendiren TAV Airport Hotel, mükemmel konumu ile uçağınıza zamanında yetişmenizi sağladığı gibi metro, otobüs ve taksi gibi tüm şehiriçi ulaşım servislerine de rahat erişim imkanına sahiptir.

TAV Airport Hotel’ de dinlendiniz ve uçağınızın kalkış saati yaklaştı. Acele etmeyin! Size sunduğumuz konforun tadını biraz daha çıkarabilirsiniz. Çünkü odanızdan çıkmanız ile “uçağa biniş” işleminizi yaptırmanız sırasında geçecek süre neredeyse 5 dakikaya inecek. Otelimizin kusursuz konumu sayesinde, hava tarafındaki yolcularımız direkt olarak kapılara ulaşabilecekler.

Kara tarafındaki yolcularımız ise ücretsiz shuttle servisimiz ile yorulmadan ve tam zamanında biniş kapısında olabilecekler.
Bize Ulaşın
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Yeşilköy, İstanbul – Türkiye
Telefon : +90 212 465 40 30
Faks : +90 212 465 47 30
E-Mail : hotelreservation@bta.com.tr
hotelsales@bta.com.tr
airporthotel@bta.com.tr