piya hostel2

piya hostelHostelimiz, eski istanbul şehrinin, şirin ahşap evleri ve arnavut kaldırımlı dar sokakları ile çevrelenmiş klasik bir İstanbul mahallesinde bulunuyor. Sultanahmet Meydan’ına sadece 5 dakika uzaklıkta olan Piya Hostel, Sultanahmet’i Sultanahmet yapan tüm o ihtişamlı yapılara – Aya Sofya, Sultanahmet Cami, Yerebatan Sarnıcı, TopKapı Sarayı ve diğerleri…) yürüme mesafesinde ve Eski İstanbul’un iş ve alışveriş merkezleri olarak bilinen Kapalı Çarşı ve Mısır Çarşısı ise 10 dakikalık bir mesafede bulunuyor.

Hostelimiz, 4’lü, 6’lı ve 8’li ranzalarla kurulmuş dormitary odalarımız dışında bir çift kişilik oda ve 2’li, 3’lü, 4’lü apart aile odaları ile hizmet vermekte ve her odamızda kaloriferli ısıtma sistemi ve bir vantilatör bulunmaktadır. Ranzalı odalarımızda ve çift kişilik bir odamız da ortak banyo tuvalet varken, Aile ve apart odalarımız kendi banyo tuvalet ve mutfağına sahip.
Odalar
Hostelimiz, 4’lü, 6’lı ve 8’li ranzalarla kurulmuş dormitary odalarımız dışında bir çift kişilik oda ve 2’li, 3’lü, 4’lü apart aile odaları ile hizmet vermekte ve her odamızda kaloriferli ısıtma sistemi ve bir vantilatör bulunmaktadır.Ranzalı odalarımızda ve çift kişilik bir odamız da ortak banyo tuvalet varken, Aile ve apart odalarımız kendi banyo tuvalet ve mutfağına sahiptir.

Yatakhane

* Ücretsiz Wi – Fi İnternet seçeneği
* Ortak kullanımlı banyolar
* Aydınlık ve ferah odalar
* Kişisel dolaplar ve 24 saat hizmet veren resepsiyonu ile güvenli bir ortam
* 24 saat sıcak su
* Ücretsiz saç kurutma makinesi

İletişim:
Piya Hostel
Sultanahmet Mah.Akbiyik Cami Sok.No:22 Fatih – Istanbul
Phone: + 90 212 458 20 60
Fax: +90 212 458 20 63 Mobil: +90 532 594 81 63
info@piyahostel.com