Sizde; tatilim yolda geçiyor yol masrafım neredeyse tatil masrafım kadar keşke yakınlarda bir tatil imkanım olsa mı diyorsunuz?
O halde tatil için uzaklara gitmeyin. Sizleri İstanbul’un yanıbaşında Yalova Fıstıklı’da koyların beton yığınlarıyla dolmadığı mavi ile yeşilin sarmaş dolaş olduğu Fıstıklı Çiçekevler Tatil Köyü’ne davet ediyoruz. Fıstıklı Çiçekevler
konutlarının bulunduğu bölge “Köyün Yalısı” diye adlandırılır. Tesisimiz deniz kenarında gölgeli yeşillikler ışıklı kumsallar çocukların rahatça oynayabileceği güvenli mekanlarla doludur.
fistikli resim1

fistikli resim2

fistikli resim3
29 küçük konutu içeren tatil köyümüzde; kullanışlı küçük ve sevimli mekanlarda kuş sesleriyle uyanacaksınız. Masmavi denizinde yüzecek geniş kumsalında dinleneceksiniz. Bayanlara özel yüzme havuzu yemyeşil çimleri ve rengarenk çiçekleri ile tatil köyümüz her fırsatta gelmek isteyeceğiniz mekanların başında olacaktır.

Doğal ortamda ismini çiçeklerden alan size ait bir masal evidir Fıstıklı Çiçekevler Tatil Köyü. Büyükler ve çocuklar için düzenlenmiş havuzlar, zeytin ağaçlarının gölgesinde dinlenebileceğiniz kameriyeler, sıcak çaylar, taze kurabiyeler eşliğinde nefis günbatımı renkleri, yürüyüşlerinizle şenlendireceğiniz altın kumsallar.
Deniz kenarında leziz yemekleriyle restaurantımızla sevdiklerinizle başbaşa zaman geçireceğiniz harika günler sizleri bekliyor.
Evlerimizin Genel Özellikleri:

Evlerimiz tek ve iki odalı alternatiflidir,

Her evde sıcak su, buzdolabı, duş, 100 kişilik kapalı toplantı salonu,

Misafirlerimiz otel aktivitelerinden ücretsiz olarak yararlanabilirler,

İstenildiğinde gruplar için ulaşım sağlanır,

Gruplar için tekne ve sandal turları, çevre köylere ve doğaya trekking turları,

Armutlu kaplıcasına turlar düzenlenir.

Fıstıklıya nasıl Gidilir?
Tatil köyümüze ulaşım çok kolay…
İstanbul-Armutlu arası 60 dakika,
İstanbul-Yalova arası feribotla sadece 45 dakika,
Fıstıklı Köyü Yalova’ya 55 Km., Gemlik’e ise 35 Km. mesafede.
İDO Deniz Otobüsleri’nin Bostancı ve Yenikapı’dan Armutlu’ya her gün tarifeli seferleri vardır. Ayrıca Pendik-Yalova arasında hızlı feribot seferleri bulunmaktadır.

İletişim:

Adres : Fıstıklı Köyü Yalı Mevkii Armutlu / YALOVA
Telefon : +90 216 325 38 85
GSM : +90 530 764 10 09
Fax : +90 216 391 98 98
Email : cicekevlerist@hotmail.com