Misafirlerimize sunduğumuz konaklama seçeneklerimiz ile onlar için, uzun geziler veya bir deniz keyfi sonrası tüm yorgunluklarını atabilecekleri temiz, konforlu ve huzurlu mekanlar yarattık.
hitit otel selçuk

selçuk hitit otel

Size tarihin kucağında unutulmaz bir tatil yaşatmak için her türlü detayı düşündüğümüz oda seçeneklerimiz, uzun bir tarih yolculuğunun ardından tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı.

Hizmetlerimiz

Hitit Hotel & Restaurant, güler yüzlü, eğitimli ve her biri alanında uzman ekibi, teknik donanım ve servis hizmetleriyle misafirlerinin her türlü ihtiyacını karşılıyor onlara en kaliteli hizmeti sunmak için var gücüyle çabalıyor. Yalnızca evinizde hissedebileceğiniz konfor ve güven duygusunu sizlere tam anlamıyla yaşatmayı amaçlıyor ve bu amaç doğrultusunda her geçen gün hizmetlerine yenilerini ekliyor.

24 saat resepsiyon hizmeti
Oda Servisi
Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemi
Sağlık Odası
Çamaşırhane
Kuru Temizleme
Kuaför
Jeneratör
Wireless

İletişim:
Şarapçıkuyu Mevkii PK 66 Selçuk – İzmir / Türkiye

Hotel Tel:
+90 232 892 60 75

Eposta:
info@hititotel.com
——————————————————————————————–

Our room alternatives where we thought about every detail to let you experience an unforgettable holiday in the arms of history are designed to meet all your needs after a long journey in history.


Our Services

Hitit Hotel & Restaurant works very hard to offer the highest quality service and to provide for all the needs of its guests with its friendly, trained and specialised personnel and technical and service equipments. We aim to make you feel as safe and comfortable as you can feel at your own home only and therefore we introduce new services continually.

Reception service around the clock
Room Service
Central Heating and Cooling System
Medical Room
Laundry
Dry-cleaning
Hairdresser
Generator
Wireless