Fethiye’nin en güzel koylarından birisi olan “Kelebekler Vadisi”, dik ve derin bir vadi tabanında on hektarlık bir düzlükte yer alır.
rüya3

rüya1

rüya2
Turkuvaz renkli minik koyunda yüzmenin keyfini çıkardıktan sonra, vadinin içinde zengin floralı bir ortamda yürüyüş yapanları bir de sürpriz bekliyor… Dik ve yüksek yarların sonunda ulaşılan iki küçük şelale, yürüyüşçülere zevkli bir duş olanağı sağlıyor. Gezginlerin betondan arındırılmış doğal ve güvenli bir ortamda tatil yapmaları için “Kelebekler Vadisi” ideal bir seçim.
Kelebekler Vadisine Tesisimiz ”RÜYA HOTEL” bünyesinde Anlaşmalı olduğumuz Günübirlik Tekne turlarıyla ulaşmak mümkündür,Kelebekler Vadisi Tekne Turları Sabah ve Akşam Transferleri ,( Tesisimizden Ölüdeniz’e )Öğle yemeği ve Rehberlik Hizmetleri dahil Paket Tur olarak düzenlenmektedir,Turlar Ölüdenizden hareket etmektedir,Kelebekler Vadisi Tekne Turlarına Rezervasyon bir gün öncesinden ” RÜYA HOTEL ” tarafımızdan yapılmaktadır

Konsept ; HERŞEY DAHİLDİR.Sabah,Öğle,Akşam Yemeği ( Açık Büfe ) ,

Herşey Dahil Konaklama Saatleri:
Sabah Kahvaltısı : 08:00 – 10:00 ( Açık Büfe / Self Servis )
Geç Kahvaltı : 10 : 00 – 10:30 ( Açık Büfe /Self Servis )
Öğle Yemeği : 13:00 – 14:00 ( Açık Büfe / Self Servis )
Akşam Yemeği : 20:00 – 21:30 ( Açık Büfe / Self Servis )
LİMİT- SİZSİNİZ YERLİ ALKOLLÜ & ALKOLSÜZ İÇKİ SERVİSİ : 11:00 – 22:00 (Self Servis )

Ücretsiz Çocuk Uygulaması ( 00-12 ) yaş çocuk ücretsiz. ( 03-12 ) % 50 indirimlidir. Ücretsiz çocuk uygulaması aynı odada 2 yetişkin ile beraber kalındığı zamanlarda geçerlidir. Oda fiyatı üzerinden yapılan rezervasyonlarda çocuk kuralı bulunmamaktadır. Toplam kişi sayısına bakılmaktadır.

” RÜYA HOTEL” DE ; Toplam 100 yatak kapasiteli, 44 Standart Oda mevcuttur;
Double Oda Çift kişilik ,Single Tek kişilik, Triple Oda Üç kişilik,Her Odada İlave ek

İletişim:

FETHİYE ÖLÜDENİZ
OVACIK MEVKİİ KOCAPINAR CD. NO:29 P.K.48340 MUĞLA / TÜRKİYE
E-MAİL OPERASYON info@ruyahotel.com
E-MAİL REZERVASYON rezervasyon@ruyahotel.com
WEB www.ruyahotel.com