Kızkalesi :

Erdemli Korikos sahil kalesinin 200 m. açığındaki küçük adacık üzerindeki kaleye Kız Kalesi denir.
Büyük bölümü ayakta olan Kızkalesinin kuzey ve güney uçları sekiz kuleyle korunmuştur. Kalenin dış çevre uzunluğu 192 m. dir. Kızkalesi ile sahildeki kale denizden bir yolla bağlanmış, denizden gelecek saldırılara karşı önlem alınmıştı. Karamanoğlu İbrahim Bey tarafından 1448 yılında onarılan Kızkalesi bugün İçel turizminin sembolü haline gelmiştir.
kızkalesi
eylül2
Kızkalesi’nin tarihi ve turistik güzelliklerini sevdikleriyle beraber yaşamak isteyen herkese 1992’den bu yana hizmet veren Eylül Otel’de güler yüzlü ve deneyimli personeli, zengin mutfağı, sıcak ortamı ve konforu ile kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.
Eylül Otel Mersin’in tarihi ve turistik bölgelerinde biri olan Kızkalesinde’dir. 170 yatak kapasitesi (12 Suit, 67 standart oda) ile 3 yıldızlı olarak hizmet vermektedir. Adana Havaalanı’na 125 km , Mersin’e 60 km mesafede olup doğa, kültür ve tarih ile iç içedir.Plaj, yüzme havuzu, çocuk havuzu, restorant, bar, çok amaçlı salon,otopark ve emanet kasa gibi hizmetlerinden ücretsiz faydalanırken, lobby ve barda günün yorgunluğunu atacak; konforun ve eğlencenin tadını çıkaracaksınız.
Eylül Otel ailesi olarak sizin ve sevdiklerinizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir.
Odalar: Otelimiz 79 odalı olup; 12’si suit, 68’i standart oda olarak hizmet vermektedir.Tüm odalarımızda;
Klima
Tv
Minibar
Saç kurutma makinesi
Telefon
İnternet bağlantısı mevcuttur.

Odalarımız dağ ve deniz manzaralı olup ihtiyacınız ve konforunuz düşünülerek dizayn edilmiştir. Standart odalardan farklı olarak suit odalarımız geniş veya çocuklu ailelerin kullanımı için dizayn edilmiştir.

İletişim:
Adres: Kızkalesi / Erdemli / MERSİN
Tel: +90 324 523 24 16-17-18-19
Faks: +90 324 523 25 73

E-posta: info@eylulotel.com.tr