Eylül 2000 tarihinde hizmete açılan pansiyonumuz, Bilecik ili içerisinde mevcut pansiyon işletmeciliği anlayışını değiştirmek amacıyla yola çıkmış ve bu amaç doğrultusunda işleyişini sürdürmektedir.Pansiyonumuz kış sezonunda Bilecik Üniversitesi erkek öğrencilerine konaklama olanağı sağlamaktadır.15 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında ise Bilecik konaklama turizmine katkıda bulunmak amacıyla faaliyetine devam etmektedir.
uğurcan2

uğurcan pan

Bilecik Uğurcan Pansiyonumuzda toplam 30 oda olup 85 kişi kapasitelidir… Pansiyonumuzda içerisinde 24 saat sıcak suyun aktığı banyolarımız, Lawabo ve WC mevcuttur. Ayrıca pansiyonumuzda ,tv, 24 saat kesintisiz kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Bilecik uğurcan pansiyon şehrin merkezinde olması ise büyük bir avantaj sağlamaktadır.Ulaşım noktalarına ve Sosyal alanlara yakın olması nedeniyle boş zamanlarınızda zaman gecirebileceğiniz pek seçenek sizleri beklemektedir.

Bilecik Uğurcan Pansiyonumuzun Yemek Hizmetleri 2 ayrı lokantada verilmektedir.ögrencilerimizin 2 ayrı lokantada yemek hizmetlerinden yararlanma imkanları mevcutur.

İLETİŞİM ADRESİMİZ:
GAZİPAŞA MAH. TEFVİK BEY CAD. NO 28 BİLECİK MERKEZ

Tel : 228 212 73 14
: 228 212 73 16

info@ugurcanpansiyon.com