Pansiyonumuz 1985 yılında hizmete açılmış olup Bolu Merkeze 5 km Uzaklıkta doğa manzaralıdır.İşimizi çok severek özenle yapıyoruz. Pansiyonculuk bizim işimiz. Hizmetlerimiz 4 mevsim kesinlikle kusursuzdur. Tesisimize konaklamaya gelenleri müşteri olarak değil misafirimiz olarak görürüz. Misafirlerimizi geleneklerimizle en iyi şekilde ağırlarız.
sefa
Sefa Pansiyon açıldığı günden günümüze kadar geçen sürede müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutup ve kaliteli hizmetten hiç bir zaman ödün vermemiştir.

Eğer siz de betonlaşmış, kirlenmiş, gürültülü şehir hayatından yorulduysanız, yükselen binaların arkasında güneşi kaybedenlerdenseniz,bozulmamış güzellikler arıyorsanız,kuş seslerini, ateş böceklerini özlediyseniz,sakinlik, huzur ve sessizlik istiyorsanız,güzel bir manzara istiyorsanız, doğanın ve güneşin cilveli dansını seyretmek istiyorsanız,omuzlarınızdaki tüm yükleri, kafanızdaki tüm sorunları, iş sıkıntılarınızı, sonra tekrar daha güçlü bir siz olarak taşıyabilmek için geçici bir süreliğine bırakıp, kendinizi mutlu etmek için bir şeyler yapmak istiyorsanız daha ne bekliyorsunuz.
Fiyat için tesile iletişime geçiniz

İletişim:

REZERVASYON İÇİN: (374) 262 8411

(532) 764 82 16 – (532) 417 57 05