Otelimiz Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi karşısında havaalanına 20, otobüs terminaline 10 km.uzaklıkta, Eskişehir’in her yerinden çok rahat ulaşım imkanına sahiptir. Ayrıca otelimizin hemen önünde tramvay durağı da bulunmaktadır.
roof 3

roof otel

roof otel2
Otelimiz profesyonel bilgi donanımına ve amatör ruha sahip personelimiz ile konaklamalarınızda sizlere evinizin huzurunu aratmayacak bir hizmet anlayışına sahiptir. Otelimizin adını almış olduğu teras restaurantımızda eşsiz Eskişehir manzarası eşliğinde yemeğinizi yiyebilir otelimiz bahçesinde aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sigara kullanmayan konuklarımız için özel odalarımız mevcut olup standart, aile ve süit odalarımızda bulunmaktadır. Otelimizde otopark, digitürk yayını ve tüm odalarımızda klima, mini bar, güvenlik kasası, plazma tv, uydu yayını, ücretsiz internet bağlantısı, çalışma masası, saç kurutma makinesi, oda ve banyolarda telefon bağlantısı bulunmaktadır.

Standart, aile ve süit odalarımızın tümünde klima, mini bar, güvenlik kasası, plazma tv, uydu yayını, ücretsiz internet bağlantısı, çalışma masası, saç kurutma makinesi ve ayrıca tüm banyolarda da telefon bağlantısı bulunmaktadır. Suit odalarımızda oturma grubu ve jakuzide mevcuttur. Oda servisimizden günün 24 saati hizmet alabilirsiniz.

İletişim:
Büyükder
e Mh. Sarılar Sk. No:4 (Tıp Fakültesi Karşısı)
Merkez
Eskişehir

e-Posta: info@roofgardenhotel.com
Telefon: 0222 – 239 40 50
Belgegeçer: 0222 – 239 40 60