Pansiyonumuz kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir. Pansiyonumuz 15 mayıs 30 eylul tarihleri arasında siz müşterilerimizin hizmetinde olup, yardımsever ve güler yüzlü personeli ile size evinizin rahatlığını aratmayan huzur dolu bir tatil imkanı sunmaktadır. 2010 yılında yenilenen dekorasyonu ile siz müşterilerimizin hizmetindedir.
dikili

dikil
Pansiyonumuz, şehir merkezinde; denize ve kilometrelerce uzanan plaja sadece 150 metre, terminale ise 200 metre uzaklıktadır. Pansiyonumuz 16 odalı ve 36 kişilik yatak kapasitelidir. Her odamızda televizyon, klima, buzdolabı, 24 saat sıcak su, banyo, tuvalet ve ücretsiz internet bağlantısı (wireless) bulunmaktadır.

Limanı ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan Dikili, öne çıkan tatil beldeleri arasında yer almaktadır. Dikili, temiz plajları, denizi ve havası, uzun sahili, botanik bahçesi, gün batımı güzelliği, sakinliği, termal kaynakları zenginliği ile tatilinizi doyasıya yaşayacağınız bir yerdir

Pansiyonumuzdan çevrede bulunan tarihi antik kentlere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Bunlardan Pitane(çandarlı ) ve Bergamon(bergama) heryıl binlerce ziyaretçiyi çeken görülmeye değer yerlerdir.

Ayrıca Bergama kozak yaylası ve orman içi piknik alanları ile Dikili , Bademli ,Çandarlı arası sahil şeridi ,küçük koyları,adaları ve yer yer dik yamaç manzaralarıyla kaçırılmaması gereken yerler arasındadır.

İletişim:
TELEFON : 0232 6712454
02326716743