Pansiyonumuz, Denizköy Mevkiinde, zirvesinde Karagöl isimli Krater Gölü bulunan Karadağ’ın yamacındadır. Denizden yüksekliğimiz 171 Metre olup, muhteşem bir manzaraya sahibiz. Güzel bir karayolu ile yaya olarak plaja inilmektedir. İstenilmesi durumunda özel araç ile de deniz kenarına gidilmektedir.
çandarlı
Dikili ve Çandarlıdan pansiyonumuza geliş yolu yenilendi…

Çandarlı ile Dikili istikametinden pansiyonumuza gelirken kulanabileceğiniz mevcut irtibat yolumuz asfalt olarak yenilenmiştir. Özel araçlarınızla rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.

Pansiyonumuz, Kuzey Ege sahillerinin hemen hemen her yöresinden (Alaçatı, Foça, Şakran, Yenikent, Assos, Bozcaada, Gökçeada, Dikili, Çandarlı vd.) toplanmış vasıflı doğal taşlarla inşa edilmiş bir TAŞ VİLLA’dır.

Dikili – Çandarlı sahil yolu üzerinde, Çandarlı’dan gelişte Denizköy’e 2 km, Çandarlı’ya 9 km mesafede, BİMEYKO yerleşimindeki pansiyonumuz bir aile işletmesidir.

Kuzey Egede Tatil Yapabileceginiz Essiz Pansiyon…

Emekli olur olmaz Bursa’dan gelip çok sevdiğimiz Çandarlı ve Denizköy bitişiğindeki Bimeyko yerleşkisinde butik pansiyonumuzu inşaa ettik.

Artık lezzetli balıkların, temiz denizin, yüksek oksijen oranının ve doğal güzelliklerin beldesi Denizköy BİMEYKO’da yaşamaya başladık. Pek tanınmayan bu yeryüzü cennetini sizlere de tanıtmak arzusundayız.

Pansiyonumuz, her biri birbirinden güzel Çandarlı’nın dört mevsiminde ziyaretinize açık olacaktır.

Şansınız varsa, belki de bir gün, Herodot’un dediği gibi “Rüzgarların meydan savaşına” da şahit olabilirsiniz.

Odalarımız soğuk-sıcak klimalı, uydu televizyonlu, 24 saat sıcak sulu ve banyo WC’li, banyolarda saç kurutma makinesi dahil, banyo aksesuarları mevcuttur.

WIN İnternet Bağlantımız olmakla birlikte, Her odada Minibar mevcuttur. Müşterilerimizin değerli eşyalarını muhafaza altında tutabileceğimiz Emanet Kasamız bulunmaktadır.

Sanatçı, Sanatsever, Çevre dostlarını, dost olarak kazanmak ve kendileri ile birlikte güzel günler geçirerek, yöremizi tanıtmak arzusundayız.

İletişim…
Günün 24 saati bize ulabilirsiniz. Rezervasyonlarımız sadece telefonla alınmaktadır.
Adres: Butik Pansiyon Bimeyko – Denizköy / Çandarlı / İzmir
Telefon: Veysel ER – 0532 217 44 87 – 0533 248 87 90
E-Posta: veyselnurdan.er@hotmail.com – crn.er@hotmail.com