Otelin bulunduğu mevki sakin, sessiz ve merkeze 5 dakika yürüyüş mesafesindedir.6 apart ve 7 otel odalarıyla küçük bir aile işletmecisiyiz.
alıbaba

alıbaba2
Otelimizdeki olanaklar, bir havuzla (85 m2) çocuk havuzu, bar, lokanta, resepsiyon ve güzel bir bahçe… Resepsiyonda bir kasa, televizyon, kitaplar ve oyunlar bulunuyor.
Apartlar:

Zemin katta 2 tane 2 odalı apartımız var. Balkonlar havuza bakıyor. 1 tane de 3 odalı apart var, balkonu arka taraftadır ve bahçeye bakıyor. İkinci katta 3 tane 2 odalı apartımız var. 1 apartın balkonu bahçe manzaralı. 2 apartın kapalı balkonları havuz ve bahçe manzaralı. Apartlar haftada 2 defa temizleniyor. Kahvaltıyı günde 7,- TL yapabilirsiniz.

İki odalı apartlarımızda 1 yatak odası (2 kişilik yatak), 1 banyo (tuvalet, lavabo, duş), 1 mutfakla oturma odası bulunuyor. Salonda 2 tane çok rahat çek yat var. Mutfakta bir buzdolabi, 2 veya 4 gözlü ocak, kettel ve 4 kişilik envanter bulunuyor. Klima yatak odasındadır. Balkonlar da 4 kişinin oturabileceği kadar genişliktedir.

Üç odalı apartlarımızda 2 yatak odası var. Birinci oda da çift kişilik yatak var, diğer oda da 2 tane tek kişilik yatak var. 2 tane banyo var ve mutfakla oturma odası. Muftakta buzdolabı, ocak, kettel ve 6 kişilik envanter bulunuyor. Klimalar yatak odalarında bulunuyor. Balkon 6 kişinin oturabileceği kadar genişliktedir.
İletişim:
Atatürk Mah. Atatürk Bulv. 223. Sok. Ali Baba Apart Otel No:8
Dalyan, Ortaca, Muğla
Adres tarifi:
Ali Baba Apart Otel İçindeTel: +90 252 284 52 90