Yaşatılan Tarih ve Kültür Mirası ile zaman içinde yolculuk yaparken aynı zamanda doğanın güzelliklerini yaşayabileceğiniz Karadeniz’in şirin ilçesi İnebolu’da ekonomik tatil yapmaya ne dersiniz?

Sabahları çam ormanlarının nefis kokusuyla uyanıp denizden yükselen güneşi selamlayarak, ılık meltem eşliğinde Karadeniz’in mavi sularında yunuslara el sallayacaksınız.
yakamoz tati

yakamoz tatil 3

yakamoz tatil köyü

Yaz akşamları bir başkadır Karadeniz’de …

Karadeniz’in kızıl akşamlarında güneşin lacivert sularda oluşturduğu ışıltının seyrine dalıp, ertesi gün buluşmanın tatlı heyecanı ile bu eşsiz görüntüyü bir tablo gibi hatıralarınıza katacaksınız.

İnebolu’da doğanın gizemli atmosferini görmekle kalmayacak, gönlünüzün Karadeniz’in dalgaları gibi coştuğunu hissedeceksiniz.

Tatilin sadece Ege’de, Akdeniz’de değil, Karadeniz’de de güzel olduğunu görmenin mutluluğu içinde olacaksınız.
20 bin metrekare üzerinde kurulu her bütçeye cevap verecek, toplam 170 yatak kapasiteli Yakamoz Tatil Köyü’nde otel, apart, ve bungalov olmak üzere üç farklı seçenek sunulmaktadır. Denize sıfır olan tatil köyümüz tüm odalar deniz manzaralı, balkonlu-verandalıdır. Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Plaj, Voleybol, Basketbol Sahası ve Çocuk Parkı, Cafe Mola, Rota Bar, Cafe Dem ile hizmet verilmektedir

İletişim
Boyran Mah. İsmetpaşa Cad. 37500 İNEBOLU KASTAMONU
GSM: 90 533 087 81 69 – 68 TEL: 90 366 811 31 00 – 366 811 25 26