Mükemmel manzarası ile siz misafirlerini ağırlamayı bekleyen işletme …
mehtap pansiyon

Antalya’ya 110, Kaş’a 35, Üçağız’a 1, Dalaman’a ise 100 km uzaklıkta bulunan Kekova-Kaleköy, yıpranmamış doğal güzellikleri ve dokusunda barındırdığı tarihi eserleriyle turizme hizmet vermekte olan şirin bir Akdeniz köyüdür. Tek ulaşım yolunun çevre kasabalardan deniz yolu ile olması bu doğallığın korunabilmesinde şüphesiz en önemli etken olmuştur. Daha önce balıkçılık ve kuru tarım yapılan 54 hane ve 250 nüfuslu Kaleköy’de 20 yıldır da turizmcilik yapılıyor.

mehtap pansiyon.2

mehtap pansiyon 3

Kekova Adası’nın tamamına hakim manzarası, açık hava restoranında sunulan taze ve lezzetli deniz ürünleri, kekik ve adaçayı kokuları eşliğinde güne “merhaba” diyeceğiniz doğasıyla, evinizdeymiş gibi hissettiren Mehtap Pansiyon ailesi, sizlere dört mevsim hizmet veriyor.

Ayrıca Mehtap Pansiyon; kendi bahçesinde kimyasal gübre ve tarımsal ilaç kullanmadan organik bir biçimde yetiştirdiği portakal, şeftali, limon, nar, kayısı, pepino, avokado, kaktüs meyvesi, soğan, patates, domates ve biber ile müşterilerine hiçbir katkı maddesi içermeyen doğal lezzetleri de sunuyor.

 

İletişim-Ulaşım

Google Harita

Daha detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz. 
Tel    : (242) 874 2146
Faks  : (242) 874 2261
Cep: (535) 592 1236
E-posta : info@mehtappansiyon.com

MUĞLA-DALAMAN HAVALİMANI: Havalimanından Üçağız’a oradan da ücretsiz teknelerimiz ile 10 dakikada Kaleköy’e varabilirsiniz.

ANTALYA HAVALİMANI: Antalya Havalimanı’ndan Üçağız’a taksi ile, Üçağız’dan da pansiyonun ücretsiz tekneleriyle Kaleköy,Mehtap Pansiyon’a ulaşabilirsiniz.